Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

+421 (0)35 7909 111

Pracoviská

Farmaceutická prax pre študentov

Čo ponúkame:

Ponúkame možnosť praxe v našej verejnej i nemocničnej lekárni. Študenti sa budú mať možnosť oboznámiť s každodennými činnosťami v rámci nemocničného lekárenstva, napr. sa stretnú s rozšíreným sortimentom zdravotníckych pomôcok používaných v nemocnici a s prípravou IPL pre jednotlivé oddelenia nemocnice. Budú mať možnosť si osvojiť sortiment liekov, ktoré sa používajú predovšetkým v nemocničnom prostredí (napr. infúzne roztoky, parenterálna výživa, kontrastné látky). Počas praxe vo verejnej lekárni budú mať študenti možnosť pomáhať pri výdaji liekov, konzultáciách s pacientmi a pri príprave IPL podľa predpisu lekára.

V rámci nemocnice sú podľa dohody možné návštevy študentov v laboratóriách nemocnice (napr. biochemické a hematologické laboratórium), príp. aj účasť na vizite na lôžkovom oddelení.

Koho hľadáme:

Hľadáme študentov 4. a 5. ročníka farmácie, ktorí majú chuť sa učiť a chcú spoznať ako funguje verejná a nemocničná lekáreň.

V prípade záujmu kontaktujte emailom:

PharmDr. Hajnalku Komjáthy, PhD
hajnalka.komjathy.hajnalka@nko.agel.sk.

späť na úvodnú stránku oddelení