Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

+421 (0)35 7909 111

Nemocnica

Napísali ste nám


Poďakovanie - Oddelenie klinickej a radiačnej onkológie

26.6.2024

Ďakujeme celému personálu onkologického oddelenia v Komárne za starostlivosť o našu mamku, babku Jolanu Palkovú. 

Ďakujem za obetavosť, ludskosť a srdečnosť. 

Veľké ďakujeme! Máte srdce na mieste

Deti a rodina

 


Poďakovanie - Interné oddelenie

13.5.2024

Vážený pán primár, drahí ošetrujúci lekári interného oddelenia, moje milé sestričky,

zo srdca Vám všetkým ĎAKUJEM!

Prišla som na Vaše oddelenie s bolesťami a s veľmi vysokými horúčkami a odchádzam od Vás usmiata s nádejou úplného vyzdravenia. 

Ďakujem Vám za Váš profesionálny prístup, ochodu každodennej komunikácie. Drahé moje sestričky, slniečka tohto oddelenia, z celého srdca ďakujem za Vašu obetavú prácu, ochotu pomôcť pacientovi vo dne a v noci. Vaša láska o profesijná oddanosť nás lieči. 

Prajem Vám pevné zdravie a veľa síl. S láskou budem na Vás spomínať.  

Ďakujem 

pacientka Helena


Poďakovanie - Oddelenie vnútorného lekárstva

23.4.2024

Vážený pán prímar Oddelenia vnútorného lekárstva,

touto cestou sa Vám chceme úprimne poďakovať taktiež aj celému personálu oddelenia. Hospitalizované sme boli na izbe č. 3. Počas pobytu sme boli veľmi spokojné za vašu starostlivosť začo sme veľmi vďačné. Prajeme Vám veľa úspechov v ďalšej práci.

Pacientky Magda a Helena

  


Poďakovanie - Jednodňová zdravotná starostlivosť

20.3.2024

V sobotu 16.3.2024 som absolvoval operáciu kolena vo Vašej nemocnici na oddelení JZS (pavilon K). V posledných rokoch som podobných operácií absolvoval asi šesť v štyroch rôznych nemocniciach (Bratislava, Piešťany, Galanta a teraz Komárno). Musím konštatovať, že môžete byť hrdí na personál sestier, ktorý zamestnávate. Konkrétne na tejto pracovnej smene som najviac prišiel do styku so sestrami p.Vidová , p.Némethová a p.Hegedusová, ktoré ma milo potešili svojím milým prístupom k pacientom. Pri práci boli ohľaduplné, vždy usmiate i napriek množstvu prác nie len okolo pacienta, ale aj okolo byrokracie. Prvý krát sa mi stalo, že sestry chodili na izbu každú chvíľu a pýtali sa či ma niečo nebolí, alebo či niečo nepotrebujem. A vždy boli pripravené pomôcť a vyhovieť našim požiadavkám.

Predchádzajúce skúsenosti z iných nemocníc mám skôr opačné, keď som si pripadal ako návštevník OBI, ktorý nevie nájsť personál, ktorého by sa spýtal o radu. Preto že som bol milo prekvapený a veľmi spokojný, chcem sa podeliť o môj pohľad, ktorý vám na riaditeľstve pri veľkom počte podriadených možno uniká. Vedzte, že ak aj zbytok personálu máte takto šikovných a pracovitých, máte byť na čo hrdí. Minimálne čo si vyššie menované sestry zaslúžia, je moja vďačná pochvala za starostlivosť , ktorú mi venovali počas mojej nie ľahkej zdravotnej situácii a určite si zaslúžia aj Vašu pozornosť, lebo nerobia dobré meno len sebe, ale aj oddeleniu a celej nemocnici.

S pozdravom Ing. Súkeník Miroslav, Váš spokojný pacient


Poďakovanie - Pediatrické oddelenie

6.3.2024

Vážený pán riaditeľ a celé vedenie Nemocnice AGEL Komárno, 

touto cestou vyslovujeme poďakovanie sa celému vedeniu nemocnice AGEL, menovite oddeleniu pediatrie pod vedením pána primára MUDr. Kochana Mária s celým ošetrujúcim kolektívom, ktorý sa nám príkladne staral o nášho syna.

Veľmi si Vašu liečbu a opateru o nášho najbližšieho vážime a nikdy na ten láskyplný prístup nezabudneme.

S úctou, pokorou a láskou matka Melinda Bakulár 


Poďakovanie-mamografie

13.2.2024

Dnes 13.2.24 som bola na vyšetrení na mamografii vo Vašej nemocnici. Musim pochvaliť p.doktorku Luciu Asztalos a jej sestricku za ľudský prístup, odbornosť a empatiu. Neporovnateľný rozdiel zo skúsenosti" cez cestu." Możnosť objednať sa na termín , rýchle vybavenie, moderné priestory. Myslím, že ani jedna žena nemá radosť z tohto vyšetrenia, ale musím prehlásiť, že dnes to vďaka týmto dvom dámam bolo na výbornú. Verím, že poďakovanie Vás najde. Ďakujem .

Pacientka Vladimíra Pálinkásová


Poďakovanie -Oddelenie vnútorného lekárstva

30.1.2024

Vážený pán riaditeľ a celé vedenie nemocnice AGEL v Komárne,

touto cestou vyslovujeme poďakovavanie sa celému vedeniu nemocnice AGEL v Komárne, menovite oddeleniu vnútorného lekárstva pod vedením pána primára MUDr. Shadiho Jadaa s celým svojim ošetrujúcim kolektívom, ktorý sa nám príkladne staral o mojho otecka, dedka a pradedka Ondreja Maríka do 21.1.2024 ; ako aj poskytoval nám a deduškovi povzbudivé slová podporené láskavým súcitom a útechou  v jeho liečbe. Tento Váš pán primár si zaslúži za liečbu - jeho povzbudivé slová nielen pochvalu od nás , ale aj od vedenia tejto nemocnice.Veľmi si Vašu liečbu a opateru o nášho najbližšieho vážime a nikdy na ten lásky plný prístup aj ošetrujúceho kolektívu nezabudneme. 

S úctou, pokorou a láskou dcéra menovaného PaedDr. Helena Baraníková PhD. rodená Maríková


Poďakovanie - JZS

24.1.2024

Dobrý deň

chcela by som týmto emailom pochváliť celé oddelenie jednodňovej starostlivosti. Včera 23.1 som tam bola na operácii hernie. Pán doktor Csekes,  personál aj anesteziológ boli všetci super milí a ľudskí. Ďakujem že máte takýchto ľudí.

Pacientka Petrasova 


Poďakovanie - Jednodňová zdravotná starostlivosť

23.1.2024

Vážený pán riaditeľ Jaška,

Dovoľte mi vyjadriť veľké uznanie oddeleniu JZS, kde som bola 19.1.2024 operovaná MUDr. Eduardom Csekesom.

Bola som veľmi príjemne prekvapená profesionálnym a zároveň veľmi ľudským prístupom sestier, ktoré zmiernili moju nervozitu zo zákroku. Pomáhali mi s prípravou na operačný zákrok, povedali postup celého procesu, na operačnej sále mi bolo vysvetlené prečo ma uväzujú a anesteziológ so sestričkou ma pokojne pripravili na zaspatie, po operácii ma zdravotná sestra postavila na nohy, išla so mnou na toaletu a párkrát sa zastavila a opýtala, či je všetko v poriadku.

Okrem tejto ľudskej starostlivosti na oddelení  by som rada vyzdvihla čistotu na izbách, toaletách a kúpeľni.

Tak isto operujúci lekár sa počas dňa zastavil, aj keď v podstate operoval nepretržite. To isté som vnímala na oddelení, kde počas dňa sa personál nezastavil, ale vždy si našiel čas a príjemné povzbudenie pre pacientov, ktorí boli pred, či po zákroku.

Pred prepustením ma prišiel pozrieť ešte lekár so sestričkou a pri prepúšťaní mi bolo jasne vysvetlené ako postupovať v domácej rekonvalescencii.

Ešte raz vyjadrujem veľkú vďaku za ľudský a veľmi profesionálny prístup personálu JZS Komárno a želám si, aby vo všetkých slovenských nemocniciach mali pacienti takúto skúsenosť.

S pozdravom,

Mgr. Andrea Nunhardtová

 


Poďakovanie - Ambulancia chirurgie

11.1.2024

Dobrý deň, chceli by sme poďakovať za veľmi profesionálny a ľudský prístup MUDr. Štefan Ollé a celý kolektív na urgentnom príjme, aj na chirurgickej ambulancii.

ĎAKUJEME!

Levente a Denisa


Poďakovanie- Neurologické oddelenie

8.1.2024

Vážený pán riaditeľ, 

dovoľte mi, aby som sa touto cestou poďakovala celému oddeleniu neurológie Vašej nemocnice pod vedením MUDr. Hanáčkovej. Moja dcéra bola 29.12.2023 hospitalizovaná na neurológii. Toľko ľudského prístupu od všetkých zamestnacov oddelenia som ešte nezažila.

Všetky sestričky, sanitári, lekári, ktorí slúžili počas sviatkov a víkendu spríjemnili nútený pobyt mojej dcére v nemocnici. Chceme sa poďakovať aj za odborný prístup, za rýchle stanovenie diagnózy a urgentnú liečbu a za zabezpečenie skorých vyšetrení, ktoré ešte moju dcéru čakajú.

Pani primárke MUDr. Hanáčkovej patrí obrovské ĎAKUJEM za trpezlivosť, ľudský prístup a za jasné vysvetlenie zdravotného stavu našej dcéry, a tiež za príkladné vedenie oddelenia, ktoré funguje ako hodinky. Ďakujeme sa za nás všetkým slúžiacim lekárom a ostatnému personálu. Prajem nemocnici čo najviac takýchto oddelení.

Mgr. Hana Grecká


Poďakovanie- JIS vnútorného lekárstva a neurológie

15.11.2023

Vážený pán riaditeľ, vážené vedenie nemocnice, 

Touto cestou sa Vám chceme poďakovať, vyzdvihnúť Vašu vysokú profesionalitu, ústretovosť voči pacientom a vysoko humánny prístup k ich nemociam.

Môj manžel Ernest bol toho roku niekoľko mesiacov hospitalizovaný na oddelení JIS. Prístup a starostlivosť, ktorú ste mu poskytli bola príkladná a ľudská. S pocitom, že zdravie môjho manžela je v tých najlepších rukách v akých len môže byť, ste nám mnohokrát uľahčili ťažké obdobie, ktoré naša rodina prežila.

Dovoľte, aby som za to všetko zo srdca poďakovala najmä primárovi vnútorného lekárstva MUDr. Shadi Jadaa, primárovi MUDr. Ernestovi Bašternákovi a tímu jeho lekárov, hlavnej sestre Mártike, sestričkám, opatrovateľom a pomocnému personálu celého oddelenia JIS. Ďalej by som poďakovala pánovi primárovi Oddelenia anesteziológie a intenzívnej medicíny MUDr. Andrejovi Rosinskému a jeho kolektívu a ďakujem Adriane Stirberovej, ktorá nám dodnes pomáha.

Bohužiaľ, našu rodinu postihla tragédia, navždy nás opustila dcéra Marcela, ktorá začiatky svojej profesionálnej kariéry započala práve na OAIM v tejto nemocnici. S Vašim pričinením ste jej pomohli sa stať vzorovou, príkladnou zdravotnou sestrou a prijali ste ju na onkológii aj vtedy keď potrebovala pomoc v ťažkej chorobe začo Vám srdečne ďakujeme. 

K poďakovaniu sa pridáva aj Váš bývalý pacient, môj manžel Ernest, ktorý vďaka Vašej ochote a snahe dnes opäť stojí na vlastných nohách v kruhu rodiny. 

Srdečna Vám ďakujeme za neľahkú, často málo ocenenú prácu a všetkým prajeme zdravie, štiastie a mnoho úspechov do budúcnosti.

Marcela Horváthová        


Poďakovanie - Oddelenie rádiológie

28.9.2023

Dobrý deň dňa 27.9.2023 som navštívila Vaše zdravotnícke zariadenie, v ktorom mi bolo vykonané mamografické vyšetrenie. Touto cestou by som chcela vyjadriť pochvalu Vašim zamestnancom na pracovisku mamografie. Vo Vašej nemocnici som bola po prvýkrát a bola som milo prekvapená profesionálnym a odborným prístupom k pacientom od zriadenia RTG po mamologickú poradňu. Obzvlášť patrí pochvala MUDr. Lucii Asztalosovej spolu so sestričkou v poradni, ktoré svojim ľudským prístupom, príjemným vystupovaním, milým slovom a úsmevom na tvári prispievajú k šíreniu dobrého mena Vašej nemocnice.


Poďakovanie- Oddelenie rádiológie

8.8.2023

Po dnešnej preventívnej kontrole u pani MUDr. Asztalosovej by som sa touto cestou rada poďakovala za jej veľmi precízne a dôkladné vyšetrenie, kde ako pacientka som nadobudla veľmi príjemný pocit. Pani doktorka nezanedbala žiadnu časť vyšetrenia a kládla dôraz na veľmi dôsledné preventívne vyšetrenie. 

Pacientka Silvia


Poďakovanie - Reumatologická ambulancia

4.7.2023

Touto cestou by som chcel poďakovať MUDr. Laryse Ratinskej a jej sestričke. Koncom decembra 2022 mi opuchli ruky a bol som obmedzený v chôdzi, umývaní, jedení a pociťoval som bolesti na viacerých miestach. Absolvoval som vyšetrenia u viacerých odborných lekárov až som sa dostal k pani MUDr. Ratinskej. Bol som veľmi milo prekvapený. Zažil som dôkladné odborné vyšetrenie a stanovenú diagnózu reaumatická artritída. Užívam naordinované lieky, chodím na kontroly a nemám už obmedzenia v každodennom živote. 

Veľké poďakovanie pani doktorke a sestričke za moje liečenie. 

Pacient Ladislav 


Poďakovanie- Oddelenie gynekológie a pôrodníctva

18.6.2023

Vážený pán riaditeľ,

ubehol už síce skoro rok od môjho posledného pôrodu, ale stále som si nosila myšlienku v hlave a nezabudla som a hlavne preto, lebo musím vyzdvihnúť v prvom rade MUDr. Mamouna Amra- primára gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia, ktorý bol pri oboch mojich pôrodoch a klobúk dole za jeho profesionálnosť, empatiu, prístup, riadenie celého personálu a hlavne za ľudkosť. Je to správny človek na správnom mieste u ktorého je vidieť, že to čo robí, robí s láskou a hovoria za to aj výsledky jeho práce. Verím, že to tak bude fungovať aj naďalej, že vďaka jeho šikovnosti, vedomostiam a rýchlym rozhodnutiam v kritických situáciách vždy všetko dopadne dobre. Takisto chcem vyzdvihnúť sestričky na pôrodnickom oddelení, ktoré sa príkladne o mňa starali, zaujímali sa o môj zdravotný stav. 

Vrelá vďaka všetkým, robíte si svoju prácu skvelo a máte toto najlepšieho primára. 

pacientka Zuzana


Poďakovanie- Oddelenie vnútorného lekárstva

5.6.2023

Touto cestou by som sa chcela poďakovať celému kolektívu oddelenia vnútorného lekárstva a geriatrie za príkladnú starostlivosť počas mojej hospitalizácie a za ľudský prístup celého kolektívu k pacientom.

Za Vašu prácu srdečná vďaka.

Pacientka Katarína


Poďakovanie - Urgentný príjem

22.5.2023

Dňa 14.5. 2023 som sa v doobedňajších hodinách dostala do situácie, kedy bol vážne ohrozený môj život. Dovoľte mi preto, aby som touto cestou z celého srdca vyjadrila úprimné poďakovanie službu konajúcim zamestnancom Urgentného príjmu interné Nemocnice AGEL v Komárne. Moje osobitné poďakovanie patri pánovi doktorovi MUDr. Yaroslav Shlyakhta za jeho odborný a profesionálny prístup, okamžitú reakciu na môj zdravotný stav, vrátane zabezpečenia prevozu záchranárskym vrtuľníkom do Kardiocentra v Nitre. Je mi cťou Vám oznámiť, akých profesionálnych ľudí zamestnávate a prosím Vás, aby ste im v mojom mene tlmočili úprimné poďakovanie za všetko. Ani stokrát vysloviť slovo ĎAKUJEM nie je dosť nato, aby som sa dostatočne poďakovala. Dovoľte, aby som Vám v ďalšej práci popriala veľa úspechov, v osobnom živote veľa lásky, zdravia, pohody.

S pozdravom Vaša vďačná pacientka Katarína, Komárno


Poďakovanie - Onkologické oddelenie

12.5.2023

Pred 37.dňami som si myslela, že to nikdy nezvládnem. Teraz vďaka Vašim zamestnancom môžem sa poďakovať za skvelý prístup k ľuďom, za ich milé slová a úsmev, ktoré niekedy pomôžu viac ako najdrahšie lieky.

Robíte na veľmi ťažkom oddelení a my pacienti nie sme rovnaký.Ochotne nám však vo všetkom vychádzate v ústrety a pomáhate. Každého z nás beriete ako človeka a nielen ako pacienta.

Veľká vďaka Vám 

Pacientka Oľga zo Zvolena 


Poďakovanie -chirurgické oddelenie

17.3.2023

 Vážený pán riaditeľ,

touto cestou by som chcela prejaviť svoju vďaku, úctu a pochvalu lekárovi Kozaykin Oleksandr, chirurg v nemocnici AGEL Komárno . Dňa 06.03.2023 som bola operovaná a hospitalizovaná na oddelení chirurgie v termíne od 05.-09.03.2023. Chcela by som vyzdvihnúť jeho profesionálny a úžasný ľudský prístup ústretovosť , trpezlivosť, dôkladnú starostlivosť , individuálny prístup , ale aj slušnú a zrozumiteľnú komunikáciu voči mne.

Dopodrobna sa venoval môjmu vyšetreniu, na čokoľvek som sa ho opýtala, ochotne mi vysvetlil a odborne poradil. Nie som častým návštevníkom zdravotníckych zariadení i napriek svojmu veku , no keby boli všetci lekári s takým prístupom ako lekár Kozaykin , svet by bol oveľa lepší a krajší.

Ďakujem touto cestou aj lekárom a zdravotným sestrám, ktorí mali počas mojej hospitalizácie službu za ich milý a ľudskí prístup. Budem nesmierne rada keď sa zamestnanci nemocnice AGEL posnažia v budúcnosti zvyšovať nielen svoju odbornosť a profesionalitu ,ale i širokú paletu nevyhnutných svojich prejavov v rámci sociálneho kontaktu s pacientom , čoho následok prinesie určite krásne zdravé ovocie - budú pacienti viac vďační a spokojní pri svojom odchode.

Chcela by som poďakovať aj za kvalitu a kvantitu podávanej stravy počas mojej hospitalizácie, s ktorou som bola maximálne spokojná. Prajem veľa úspechov v ušľachtilej práci každého zamestnanca nemocnice AGEL Komárno . Vysoko si cením Vašu prácu, ktorá je poslaním.

S úctou Mgr. Helena Ferčíková

 


Poďakovanie - gynekologické oddelenie

9.3.2023

Vážený pán riaditeľ !

Volám sa Klára Švarbová, a bola som 6 dní hospitalizovaná na gynekologickom oddelení Vašej nemocnice z dôvodu operácie, ktorá z môjho pohľadu nebola jednoduchá. Na základe mojich skúseností a dojmov z pobytu v nemocnici som sa rozhodla napísať Vám tento list. 

Vážený pán riaditeľ, dovoľujem si týmto prejaviť Vám moje hlboké uznanie k celého personálu oddelenia a predovšetkým pánovi primárovi, pánovi MUDr. Mamoun Amr, ktorý príkladne a profesionálne vedie to perfektne čisté oddelenie, má veľmi ľudský prístup, skrátka, je to človek s veľkým č. 

Mojou izbovou lekárkou bola MUDr. Szépeová a aj sestričky, aj napriek tomu, že mali veľmi veľa práce boli milé a usmievavé. Nemusím ani hovoriť, že už samotný takýto prístup pacienta lieči. 

S úctou 

pacientka  Klára Švarbová

 


Poďakovanie-chirurgická ambulancia

25.1.2023

Dňa 24.01.2023 som po úraze pravej ruky s manželom prišla na urgentný príjem, po okamžitom zaregistrovaní som behom pár minút bola na vyšetrení u lekára Cherniavskyeho a veľmi milej sestričky /bohužial meno si nepamätám/. Na rtg. bol taktiež veľmi milý,ochotný laborant, čo musím povedať aj o ošetrovateľovi,ktorý mi sádroval zlomenú ruku. Odchádzali sme s veľmi príjemným pocitom,že v našom meste v tejto celospoločenskej situácii sú naozaj dobrý ľudia,ktorý svojej práci rozumejú.Dovolím si to zhodnotiť preto,lebo v rminulosti som cez 15 rokov pracovala v nemocnici a manžel 45 rokov ako lekár -chirurg-traumatolog.

Pani Eva Káčerová

 


Poďakovanie - gynekologické oddelenie

19.1.2023

Touto cestou by som chcela vyjadriť moje úprimné poďakovanie celému personálu gynekologického oddelenia. Počas mojej operácie a následnej hospitalizácie v čase od 2.1.2023 do 7.1.2023 za príkladnú starostlivosť, ústretovosť a hlavne profesionalitu p. primára M.Amra a všetkých sestričiek a ošetrovateľov. Empatia a úsmev, to sú devízy, ktoré môžu tomuto oddeleniu závidieť aj všetky renomované nemocnice Slovenska.

Ešte raz veľká vďaka Viera Eliášová


Poďakovanie - gynekologické oddelenie

9.1.2023

Vážený pán primár,

rada by som sa  touto cestou poďakovala za Vašu profesionálnu pomoc pri mojich gynekologických ťažkostiach. Až do termínu operácie som nemala obavy, vedela som že rozhodnutie je správne a potrebné. Od začiatku keď mi sestry pichli injekciu som dostala obrovský strach. Personál, ktorý ma odprevádzal  na operačnú sálu bol neuveriteľne empatický, ohľaduplný a upokojoval ma že nemusím sa báť. Tieto milé slová sú v tej chvíli pre pacienta veľmi dôležité. Na operačnej sále som vedela, že ste tam, Váš profesionálny tím a že bude všetko v poriadku. 

Ďakujem Vám z celého srdca za Vašu prácu. Neviem si ani zďaleka predstaviť, aká je náročná Vaša práca, mi pacienti sladko spíme a vy robíte všetko na maximum, aby ste nám pomohli pri zdravotných problémoch. Poďakovanie patrí v neposlednom rade každej sestričke, všetkým lekárom, každej upratovačke. Personál je ohľaduplný, usmievavý, odpovedia na každú otázku s pochopením, maximálne sa snažia pomôcť a uľahčiť chvíle, ktoré pacient trávi na Vašom oddelení. Musím skonštatovať, že v tej chvíli keď je človek pacientom v nemocnici, uvedomí si aká vzácna a dôležitá je Vaša profesia.  

 


Poďakovanie - Gastroenterologická ambulancia

2.1.2023

Touto cestou by som chcela vyjadriť nadmernú spokojnosť za telefonickú komunikáciu sestričky gastroenterologickej ambulancie MUDr. Benyo Zoltána menovite Mgr. Silvii Kucmanovej za jej jedinečnú komunikáciu, odborný a ľudský prístup. 

Želám Vám veľa úspechov Zuzana Bujnová 


Poďakovanie gynekologickému oddeleniu

30.12.2022

Chceli by sme sa veľmi poďakovať pánovi primárovi gynekológie MUDr. Mamoun Amr za profesionálny a veľmi empatický prístup pri práci a najmä zato, že s jeho pomocou prišli na svet naše dve krásne a zdravé deti (Viktória 2018 a Matias 2022).

Taktiež sa chceme poďakovať celému gynekologicko-pôrodníckemu a novorodeneckému oddeleniu za ich starostlivosť a láskavý prístup k dieťatku a mamičke. Pani sestričky sú naozaj nesmierne milé, trpezlivé, láskavé, emaptické a ochotné pomôcť. Na príchod našich detí sme si nemohli lepšiu nemocnicu vybrať. 

Ďakujeme rodina Gonosová


Poďakovanie JIS- Oddelenie vnútorného lekárstva

7.12.2022

Dovoľte mi vyjadriť poďakovanie kolektívu JIS- Oddelenie vnútorného lekárstva pod vedením MUDr. Bašternáka za nadštandardnú starostlivosť, ľudský prístup a profesionalitu. Milí lekári, sestričky, sanitári a upratovačky ešte raz veľké ďakujem.

Prajem Vám veľa síl, aby ste naďalej s takou láskou, profesionalitou a úctou pomáhali Vašim pacientom.

S úctou Mgr. Ildikó Komárková


Poďakovanie -Reumatologicka ambulancia

12.10.2022

Touto cestou by som chcel poďakovať pani doktorke Laryse Ratynskej za profesionálny prístup ,za dôkladne vysvetlenie môjho zdravotného stavu. Pani doktorka mi pri každej návšteve ambulancie príkladne vysvetlila môj zdravotný stav, postup mojej liečby.  Z celého srdca ďakujem za jej príkladný prístup.

 pacient Domaniža Štefan


Poďakovanie -JIS,VL,UP

12.10.2022

Chcela by som vyjadriť poďakovanie celému personálu , ktorý sa o mňa do 4.9.2022 od večera príkladne staral, keď som bola odkázaná na ich pomoc. Menovite urgentnému príjmu, následne JIS vnútorného lekárstva a neurológie, kde som strávila 4 dni. Som vďačná za veľmi citlivý prístup vedúceho lekára MUDr. Ernesta Bašternáka, vedúcej sestry  Mgr. Marty Liškovej ako aj ostatného personálu. Posledné dni hospitalizácie som strávila na oddelení vnútorného lekárstva, kde som bola prvý krát ako pacientka. Tieto dni prispeli jednak k tomu aby som spoznala v personáli veľmi príjemných a obetavých ľudí. Rada by som sa poďakovala každému jednému zamestnancovi, s ktorým som prišla do kontaktu za ich opateru, trpezlivosť a úslužnosť. Osobitne ďakujem pánovi primárovi MUDr. Shadi Jaadovi, vedúcej sestre Monike Nesziovej . za veľmi profesionálny aj ľudský prístup,  ktorá na mňa po celý čas hospitalizácie dohliadala a dodávala pozitívnu energiu.

 

Vďaka patrí všetkým Vám.... 

pacientka Eva Dualská 

 

Poďakovanie - Neurologické oddelenie

6.10.2022

Vážený pán riaditeľ,

obraciam sa na Vás, aby som aj Vám vyslovila poďakovanie za prácu a prístup k hospitalizovaným a  rodinným príslušníkom hospitalizovaných na Neurologickom oddelení komárňanskej nemocnice. Moja mamička Gizella je od nedele hospitalizovaná na uvedenom oddelení.  Má 91 rokov a vážne zdravotné problémy.  Žiaľ, nie je pri vedomí. Ale sestričky, ošetrovatelia, lekári pod vedením pani primárky Hanáčkovej robia prácu  svedomito, sú veľmi milí, prívetiví a snažia svojim úsmevom a láskavosťou dať mojej mamičke to najlepšie, aj mne tým pomáhajú znášať najhoršie obdobie môjho života.

Veľmi som rada, že v komárňanskej nemocnici pracujú takí odborníci a ľudia.

Taktiež som sa stretla  na testovaní covidu veľmi príjemnými sestričkami, ktoré boli tiež veľmi súcitné.

Ďakujem za Vašich pracovníkov!

Prajem veľa  ďalších úspechov pre Vás a pre komárňanskú nemocnicu!

S pozdravom 

Dcéra Gizela


Poďakovanie-gynekologicko-pôrodníckemu oddeleniu

13.9.2022

Veľké poďakovanie vyjadrujem gynekologicko-pôrodníckému oddeleniu v Komárne za poskytnutú starostlivosť v dňoch 30.8. 2022 až 5.9.2022.

Moje poďakovanie patrí celému personálu oddelenia - lekárom, sestričkám, sanitárkam, upratovačkám pod vedením primára MUDr. Mamoun A.M. Amr. Veľký dojem na mňa urobil primár oddelenia pre vysokoodborný, komunikatívny a ľudský prístup. Ďakujem MUDr. Potančokovi za operáciu za odborný a ľudský prístup.

Ďakujem všetkým za ich každodennú prácu, ktorá je veľmi náročná a zaslúži si úctu a pokoru nás všetkých. Do ďalších rokov vám prajem veľa spokojných pacientov.

Pacientka Soňa


Poďakovanie MUDr. Liszeskému

12.8.2022

 Touto cestou by som sa v mene celej našej rodiny, chcel poďakovať, MUDr. Andrásovi Liszeckému za jeho profesionálny operačný zákrok v prípade môjho syna, ktorému bola diagnostikovaná zlomenina hornej časti píšťaly. Po úspešnej operácii nasledovalo obdobie rekonvalescencie a na záver vybratie špeciálnych skrutiek, ktoré tiež veľmi šikovne a profesionálne vykonal. Takmer nezbadať stehy na nohe resp. sú veľmi pekne spravené. Ešte raz veľká vďaka za obidve operácie.

Rodina Pálfyovci

 


Poďakovanie MUDr. Škodáčkovi

12.8.2022

Touto cestou by som sa v mene celej našej rodiny, chcel poďakovať, MUDr. Gustávovi Škodáčkovi za jeho ľudský prístup vo vybavovaní pobytu v nemocnici pre moju manželku a pre môjho maloletého syna a to vo februári 2022 a naposledy teraz začiatkom augusta 2022. Pán doktor umožnil a zabezpečil pre manželku nadštandardnú izbu, na ktorej mohla byť prítomná počas hospitalizácie syna a tým nepriamo uľahčil prekonanie ťažkosti maloletému počas pobytu v nemocničnom prostredí. Veľmi pekne ďakujem.

Rodina Pálfyovci


Poďakovanie - Gynekologickému oddeleniu

10.8.2022

Touto cestou by som sa chcela poďakovať primárovi MUDr. Mamoun A.M.Amrovi, MUDr. Soňe Valašíkovej a celému kolektívu pracovníkov oddelenia gynekológie a pôrodníctva za ich empatický, nadštandardný prístup za odborné a liečebné postupy počas mojej hospitalizácie na tomto oddelení. Moje poďakovanie je od srdca a úprimné. Veľké poďakovanie patrí ja MUDr. Ladislavovi Urbanovi. 

Do ich ďalšej práce prajem hlavne veľa zdravia, pracovných úspechov ako aj spokojné rodičky, zdravých novorodencov a vyliečené pacientky a mamičky.

Ešte raz veľké ďakujem 

Mgr. Nikolett Uhrinová


Poďakovanie JIS a UP

28.7.2022
Ďakovný list
 
V deň mojich 70 narodenín som sa dostala cez urgentný príjem na JIS- oddelenie vnútorného lekárstva, kde som bola hospitalizovaná 4 dni. Napriek tomu, že som počas môjho pokročilého veku bola viackrát hospitalizovaná v nemocniciach vo väčších mestách, nikdy som nezažila takú úžasnú starostlivosť, empatiu, ústretovosť, ochotu a obetavosť lekárov, zdravotných sestier a celého zdravotníckeho personálu ako na tomto oddelení ale aj na urgentnom príjme. 
K profesionalite tohto zdravotníckeho personálu nie som kompetentná sa vyjadrovať, ale môj subjektívny názor je taký, že celé oddelenie JIS a urgentného príjmu je zabezpečené veľmi erudovanými lekármi, zdravotnými sestrami a zdravotníckym personálom, čo som usúdila z ich práce a profesionálneho prístupu ku každému jednému pacientovi, ktorý v identickom čase so mnou ležali na tomto oddelení. 
Zdravotná starostlivosť, ktorá mi bola poskytovaná týmito úžasnými ľuďmi počas celej doby mojej hospitalizácie bol úplne najväčším darom aký som kedykoľvek za svojho života dostala k narodeninám. 
Všetkým zamestnancom JIS oddelenia a urgentného príjmu patrí moje veľké ĎAKUJEM.
 
JUDr. Natália Borsosová

Poďakovanie- Oddelenie neurológie

18.7.2022

Dobrý deň prajem,

ako bývalá pacientka Vašej nemocnice AGEL Komárno som ležala na oddelení neurológie. Chcem sa veľmi pekne poďakovať za výborné služby vašej nemocnice. Na oddelení neurológie máte úžasný tím lekárov aj zdravotného personálu, pod vedením primárky MUDr. Evy Hanáčkovej. Pani primárka MUDr. Hanáčková mala neskutočne ľudský prístup ako ku mne, tak aj ku všetkým pacientom. Chcem sa touto cestou poďakovať za služby, ktoré mi boli počas mojej liečby poskytnuté.

S pozdravom Ing. Eva Prokainová


Poďakovanie - Interné + chirurgické oddelenie

10.5.2022

Touto cestou by sme chceli poďakovať zdravotníckemu personálu chirurgického oddelenia a  interného oddelenia ( 4 poschodie) za obetavú, čestnú, trpezlivú prácu aj počas veľkonočných sviatkoch, keď sme boli obidvaja hospitalizovaní.

S pozdravom Cs. rodina

 


Poďakovanie-MUDr. Máriási, OAIM

18.3.2022

 

Touto cestou by som sa v mene celej našej rodiny, chcela poďakovať, MUDr, Ladislavovi Máriásimu, za jeho profesionálny prístup v prípade mojej svokry Márie Prágayovej. Napriek jej veľmi zlému zdravotnému stavu sa rozhodol o záchranu jej života a operoval ju. Ďalšie poďakovanie patrí celému tímu oddelenia OAIM, za ich profesionálny a ľudský prístup k mojej svokre, kam bola po operácii preložená. Jej stav bol vážny, ale napriek tomu vynaložili nemalé úsilie na záchranu jej života. Žiaľ svokra svojmu ochoreniu podľahla, ale aj tak sme všetkým týmto ľuďom vďační za ich snahu a ochotu. Ešte raz veľká vďaka.

Rodina Prágayová


Poďakovanie-Gynekolog.pôrodnícke oddelenie a neonatológia

3.3.2022

Dobrý deň

Pred pôrodom som študovala veľa recenzii na internete, aby som si vybrala nemocnicu, ktorá mi bude vyhovovať. Musím povedať, že som sa nesklamala a bol to dobrý výber od prvého momentu, kedy som prišla na CtG až po odchod z nemocnice s mojou dcérkou.

Preto by som rada touto cestou poďakovala celému gynekologicko-pôrodníckemu oddeleniu a novorodeneckému oddeleniu za starostlivosť o mňa a moju dcérku Emku v dňoch od 24.2.2022-28.2.2022. Ich príkladná starostlivosť, všetky rady a pomoc ako aj edukáciu pri kojení veľmi oceňujem. Osobitne by sme chceli poďakovať hlavne pánovi primárovi za pôrod a vysokú profesionalitu a ľudský prístup vďaka ktorému budem spomínať na pôrod pozitívne. Počas celého môjho pobytu som sa nestretla s ničím negatívnym. Rovnako oceňujem aj stravu nakoľko mám bezlaktozovú diétu, páčilo sa mi, že som mala špeciálnu stravu. Taktiež, by sme chceli poďakovať sestičkám z neonatológie boli neskutočne nápomocné, pekne mi všetko vysvetlili a ukázali. Určite si vyberiem túto pôrodnicu aj pri druhom pôrode.

S pozdravom a praním veľa spokojných pacientiek

Katarína   


Poďakovanie - Novorodeneckému oddeleniu

22.2.2022

Vážený personál gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia a neonatológie,

chcela by som poďakovať za Vašu oddanú prácu, ktorú vykonávate počas celého dňa. Počas pobytu na oddelení som sa stretla len s porozemením, milými slovami a povzbudením, na ktoré nikdy nazabudnem.

Ďakujem, že vďaka Vašej práci budem mať prekrásne spomienky. Ďakujem, že počas pobytu ste dávali pozor na moje dieťatko, že ste sa starali o môjho syna ako matky. Jeho prvé minúty a dni boli krásne.

Prajeme Vám všetko dobré.

Konor a rodina

 


Poďakovanie - ÚPS chirurgia

6.1.2022

Vážený pán MUDr.  Cherniavszkyi, Vážená pani MUDr. Asztalosova, sestričky

Ďakujeme Vám za promptnú a vysoko odbornú pomoc z 3.1.2022 v ranných hodinách na urgentnom príjme chirurgii, rtg, sono. Ďakujeme zaroveň za ľudský prístup, všetky úkony prebehli hladko a organizovane, bez nervozity, napriek návalu pacientov.

Ďakujeme, ste super!

Pacient. Jozef H.   


Poďakovanie - Interné-covid oddelenie

5.1.2022

Vážený p. primár,  chcela by som sa Vám i celému personálu covidového oddelenia poďakovať za opateru o môjho manžela. Darovali ste nám tým najkrajšie Vianoce a mne možnosť byť po boku toho, koho si cením najviac na svete. Do nového roka Vám všetkým prajem hlavne zdravie. Vy viete najlepšie, že od toho dôležitejšie nie je. Veď všetko ostatné závisí len a len od nás samotných.

S úctou Henrieta


Poďakovanie - Oddelenie pediatrie

10.8.2021

Chcem sa vo svojom i dcérkinom mene poďakovať za pomoc a skvelú zdravotnú starostlivosť o nás obe počas hospitalizácie v nemocnici.

Ďakujeme celému personálu pediatrického oddelenia, sestrám, sanitárkam, lekárom aj upratovačkám, ktorí vedeli hoc aj s úsmevom, či milým slovom spríjemniť náš čas strávený na tomto oddelení.

Pacientka Emma a Kristína


Poďakovanie - Oddelenie vnútorného lekárstva

27.7.2021

Nemocničné prostredie určite nepatrí medzi obľúbené miesto kde by človek túžil stráviť čas. Keď sa však ocitne v núdzi čaká pomoc práve tu. Presne v tejto situácii sa ocitol môj otec, ktorý bol hospitalizovaný na oddelení vnútorného lekárstva a geriatrie. Na 11 dní opustil prostredie svojho domova a bol liečený na "internom". Počas svojho pobytu sa mal možnosť stretnúť prakticky z celým personálom a určite aj vďaka ich prístupu sa jeho zdravotný stav zlepšoval každým dňom.

V uplynulých dňoch oslávil v nemocničnom prostredí aj svoje 80 - te narodeniny. My rodina pána Dualského sa preto touto cestou chceme poďakovať celému kolektívu, ošetrovateľskému personálu pod vedením Mgr. Moniky Nesziovej a izbovej lekárky MUDr. Viktórii Makaraniuk spomínaného oddelenia za starostlivosť, za profesionálny a láskavý prístup.

Ďakujeme za každé milé slovo, ktoré dokáže robiť malé zázraky. Niekedy postačí jeden úsmev, inokedy pohladí dušu dotyk ruky. Tohto všetkého sa môjmu otcovi dostalo a keď opúšťal svoju izbu mal v tvári spokojný úsmev, my zasa obrovskú radosť ,že k nám prichádza domov a rodina môže byť opäť spolu..

Rodina Dualského


Poďakovanie - Oddelenie gynekológie a pôrodníctva

9.7.2021

Chcela by som sa poďakovať celému tímu gynekológie a porôdnictva za profesionálny prístup počas mojej hospitalizácie. Obrovska vďaka patrí lekárom a takisto aj sestričkám či už z gynekológie alebo z novorodeneckého oddelenia za ústretovosť a za prejavenú empatiu. Prístup lekárov aj po odbornej aj po ľudskej stránke je excelentný. Nemocnica Komarno môže byť hrdá,že sa pýši s takýmto oddelením ako je oddelenie gynekológie a pôrodníctva.

Ešte raz veľké ďakujem!

Pacientka Karin B.

 


Poďakovanie - Oddelenie vnútorného lekárstva

3.6.2021

Z úprimného srdca ďakujem celému kolektívu interného oddelenia za ich veľkolepú prácu, za kvalitné poskytnutie zdravotnej starostlivosti počas mojej hospitalizácie na tomto oddelení v mesiaci február. Ďakujem za ich ochotu, za láskavosť a trpezlivosť.

Prajem  Vám veľa zdravia, úsilia a vytrvalosti v tejto neľahkej dobe.

Pacient Elemér.


Poďakovanie - Jednotka Intenzívnej medicíny

3.6.2021

Touto cestou sa chcem poďakovať za profesionálny a ľudský prístup oddeleniu JIS, kde som ležala od 20.4.2021- do 5.5.2021 so zápaľom pľúc počas boja proti Covidu. Ďakujem pánom doktorom, že urobili všetko, aby mi zachránili život a ochotne komunikovali s mojou rodinou. Ďakujem sestričkám a opatrovateľom za vzornú starostlivosť 24 hodín denne, upratovačkám za udržania vysokého hygienického štandardu. Spoločnými silami poskytujete odbornú a morálnu podporu pacientom, ktorí sa dostali do ťažkej situácie.

Do budúcna Vám prajem veľa pracovných, osobných úspechov a pevné zdravie v tejto ťažkej dobe.

S pozdravom pacientka Mária L.


Poďakovanie -Oddelenie pediatrie

28.5.2021

Touto cestou sa chcem poďakovať celému detskému oddeleniu pani MUDr. Beňovej, pani doktorke Loshak za veľmi profesionálny a ľudský prístup k môjmu

synovi. Precízne vyšetrenia.

Ďakujeme a prajeme veľa zdravia a úspechov vo Vašej práci.

Katarína Sz.


Poďakovanie- Vakcinačné centrum

17.5.2021

Dobrý deň pán minister Lengvarský, pán minister Naď,

rada by som sa s Vami podelila o pozitívny zážitok. Bola som dňa 12.5.2021 na očkovaní COVID v Nemocnici AGEL v Komárne. Po tých niektorých hrôzostrašných reportážach z očkovacích centier – som sa vybrala na pridelený termín do Komárna. Na moje obrovské prekvapenie  perfektná organizácia celý priebeh bol ukážkový. Pri príchode príslušník ozbrojených sílskontroloval, čisom na zozname  nesmierne slušný. Pred vstupom do očkovacieho centra bolo 5 pracovných stolov  všade milí, ústretoví pracovníci (možno dobrovoľníci  možno zamestnanci nemocnice, možno zamestnanci mestského úradu) neviem, ale medzi nimi pracovala i redaktorka spravodajstva z televízie JOJ pani Drahu Dobrovičová.

Pracovala ako všetci ostatní a bez mikrofónu a kamery. Očkovanie prebehlo rýchlo a bez problémovo. Som nesmierne rada, že sa s Vami môžem podeliť o veľmi pozitívnu skúsenosť, obetavosť všetkých pracovníkov podieľajúcich sa na procese očkovania a to nielen zdravotníckych pracovníkov, ale civilných zamestnancov, dobrovoľníkov a samozrejme príslušníkom ozbrojených síl. Viem, že Ste zaneprázdnení, viem, že takýchto e-mailov dostávate denne stovky ale napriek tomu som sa musela s Vami podeliť o skúsenosť, ktorá vo mne zanechala veľa pozitívneho a utvrdila ma v tom, že i v dnešnej dobe existuje perfektná koordinácia procesov a ľudskosť.

Ďakujem a prajem veľa úspechov

Darina Kischowski

 


Poďakovanie - vakcinačné centrum

4.5.2021

Touto cestou veľmi pekne ďakujem pracovníkom vakcinačného centra. V súčasnej dobe sa nájdu pracovníci, ktorí svoju prácu berú ako povolanie. Ešte raz ďakujem. Boli sme naozaj veľmi príjemne prekvapení. Ako staršiemu svitá nádej, že nie je všetko stratené. Máme svedomitých a milých zdravotníkov, za čo Vám patrí veľká úcta.

Ďakujem Ladislav


Poďakovanie-Neurologické oddelenie

19.4.2021

Vážená pani primárka

 

Chceme sa Vám ako aj celému lekárskemu a zdravotníckemu kolektívu z celého srdca poďakovať za  pomoc a starostlivosť, ktorú ste vynaložili pri liečení pani Jozefíny.  Vieme, že bola pri prevoze na Vaše oddelenie vo veľmi vážnom zdravotnom stave, že ste profesionálne urobili všetko, aby ste jej pomohli. Žiaľ, už viacej ste nemohli urobiť.Vážime si Vašu pomoc a ešte raz ďakujeme za všetko celému kolektívu a Vám pani primárka.

   

S úctou

Lívia K., dcéra pani Jozefíny  s manželom


Poďakovanie - vakcinačné centrum

12.4.2021

Veľká pochvala za organizáciu, profesionalitu, ústretovosť a prívetivosť celého personálu vakcinačného centra počas mojej prvej (11.03.21) i druhej (08.04.21) návštevy.

Snímam symbolicky svoj klobúk pred Vašou prácou, želám Vám i Vašim rodinám všetko najlepšie a ďakujem!!!

S úctou

JUDr.Vladimír Brenčič


Poďakovanie - Oddelelenie gynekologie a pôrodníctva a novorodenecké oddelenie

30.3.2021
Dovoľujem  si touto cestou vyjadriť úprimné poďakovanie zamestnancom oddelenia gynekológie a pôrodníctva a novorodeneckého oddelenia, všetkým lekárom, sestričkám,. ošetrovateľom za profesionálnu prácu a nezištnú odbornú starostlivosť a empatiu, ktorú mi poskytli počas mojej hospitalizácie od 3.3.2021 do 8.3.2021 vo Vašej nemocnici. Všetci majú moju obrovskú úctu a obdiv. Po celú dobu som sa stretla s maximálne ústretovým, ľudským a vysoko profesionálnym prístupom všetkých zamestnancov týchto oddelení. Ďakujem v mene svojom a v mene našej krásnej dcérky Laury, narodenej 4.3.2021.
Dovoľte , aby som Vám do budúcnosti popriala veľa zdravia, lásky, pohody, mnoho pracovných úspechov, spokojných pacientov a božieho požehnania.
 
S pozdravom šťastná mamička Tímea Bernadett

Poďakovanie -vakcinačné centrum

29.3.2021

Dobrý deň.

Dňa 26.3.2021 som bola s mamou 77 ročnou , onkologická pacientka na očkovaní vo Vašom vakcinačnom centre. Chcem sa poďakovať pracovníčke pri registrácii, pri ktorej nastala chyba, nám prišla sms aj mail na presný termín , ale sa na zoznam nedostala. Pracovníčka profesionálne riešila problém, začo jej pekne ďakujem. Zároveň ďakujem celému tímu pri očkovaní a hladký priebeh. Prajem Vám veĺa úspechov a ešte raz veľké ďakujem.

Pani Marta


Poďakovanie - Neurologické oddelenie

20.3.2021

Dobrý deň

Moja matka Terézia bola u Vás na vyšetrení a aj v nemocnici začiatkom marca. Chcela by som sa Vám poďakovať za profesionálne vyšetrenie. Stav mojej matky sa dôrazne zlepšil. Musím Vám povedať, že ešte som nikdy nepočula od nikoho, že v nemocnici bolo super. Celý personál na oddelení bol veľmi milý. Moja matka bola spokojná s personálom od upratovačky až po lekárov . Dokonca ešte aj pribrala 3 kg, čo sa jej už dlho sa nepodarilo.

Ďakujem
dcéra Iveta

Poďakovanie-vakcinačné

18.3.2021

Dobrý deň, dnes som absolvovala prvé očkovanie s mojou maminou, ona sa veľmi toho bála a ja som mala skôr obavy po medializovaných informáciách o chaose ktorý niektorí ľudia hlavne u nás v Bratislave zažívali, ale tu som bola neskutočne milo prekvapená, perfektne zorganizované, žiadne rady a chaos, úžasné milý, ústretový a profesionálny celý personál, do desať minút sme boli komplet vybavené, všetko pekne vysvetlené, hneď bol deň krajší a druhý termín už nebudeme realizovať v takom strese, veľké ďakujeme!

Dcéra Majka


Poďakovanie - Neurologické oddelenie

15.3.2021

Touto cestou sa chcem poďakovať personálu celého neurologického oddelenia za prikladnú starostlivosť, kde som bola hospitalizovaná od 15.02.2021 do 03.03.2021. Napriek tomuto ťažkému obdobiu, pandémie, ktorá vyvoláva veľký tlak na všetkých lekárov a sestričky, boli ku mne vždy milí a ústretoví.

Ešte raz ďakujem.

Pacientka Marta


Poďakovanie - Oddelenie dlhodobo chorých

12.3.2021

Dobrý deň,

chcela by som sa veľmi pekne poďakovať pánovi doktorovi Gabrielovi Kollárikovi z Oddelenia pre dlhodobo chorých - Covid za starostlivosť o môjho otca (Bartos Gyorgy) počas jeho hospitalizácie na oddelení. Pán doktor nás naozaj podrobne informoval o zdravotnom stave otca počas vyhradených hodín na podávanie informácii, jeho postup bol veľmi milý a profesionálny. Skutočne veľká, veľka vďaka!!! A samozrejme aj sestrám a ostatnému personálu na oddelení.

S pozdravom dcéra Andrea


Poďakovanie- Vakcinačné centrum

12.3.2021

Dňa 9.marca v 12.52 a v 13.14 hod. na základe oznámenia termínu a miesta očkovania, boli sme s manželkou zaočkovaní v Nemocnici AGEL v Komárne vakcínou Astra Zeneca.

Ďakujem všetkým, lekárom a sestrám za ich nasadenie, ľudský a profesionálny prístup pri registrácii a očkovaní, ale aj príslušníkovi Ozbrojených síl Slovenskej republiky ( „sám“ , svojim svedomitým a profesionálnym prístupom koordinoval vstup na miesto očkovania, vyplnenie formulárov a zabezpečoval priebežnú orientáciu pacientov, a tým zásadným spôsobom urýchlil prácu očkovacích zdravotníckych tímov).

Klient Ing. Jozef


Poďakovanie - Oddelenie dlhodobo chorých

2.3.2021

Touto cestou mi dovoľte vyjadriť veľké ĎAKUJEM celému oddeleniu dlhodobochorých - covid oddelenie, ktoré svojim profesionálnym prístupom v tak náročnej dobe pomáhali mojej mame. Obzvlášť chcem poďakovať MUDr. Kollárikovi Gabrielovi, ktorý svojím ľudským prístupom a láskavosťou mi každý deň dodával silu, keď som sa telefonicky informovala o zdravotnom stave mojej mamy, keďže som k nej nemohla prísť na návštevu.

Dodával mi vieru a nádej. Som rada, že na takomto mieste pracujú lekári s veľkým srdcom. Lekár by mal byť aj psychológom. Zároveň ďakujem aj sestričkám, ktoré sa o moju mamu starali, mali trpezlivosť. Všetci odvádzajú neskutočnú a náročnú prácu, niekedy idú naozaj na maximum. Môžete byť hrdí na celý personál na oddelení dlhodobo chorých - covid oddelenie. Napriek veľkej snahe sa moju mamu zachrániť nepodarilo, ale viem, že robili úplne všetko preto, aby jej pomohli.

Dcéra Žaneta G.


Poďakovanie - Očkovacie centrum

24.2.2021

 

Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať celému vakcinačnému tímu nemocnice Komárno - moji rodičia a aj svokrovci boli včera privolaní ako náhradníci a síce môj otec zaváhal, nakoniec však boli všetci štyria úspešne zaočkovaní prvou dávkou.

Celému tímu a samozrejme aj Vám prajem veľa energie a vytrvalosti v týchto komplikovaných časoch, hlavne veľa zdravia a úspechov v pracovnom a osobnom živote.

Ešte raz a úprimne ďakujem.

S pozdravom

Kristína Lopatová


Poďakovanie - Oddelenie anestéziologie a intenzívnej medicíny

22.2.2021

Ťažko sa mi hľadajú tie správne slová vďaky, ktoré patrí celému oddeleniu OAIM COVID za záchranu života môjho manžela P.V. Váš profesionálny prístup, ochota, odbornosť, snaha sa nedá len tak jednoducho opísať. Ďakujem, za Vašu korektnú a trpezlivú komunikáciou so mnou, za milý, láskavý, ľudský prístup. Boli to slová, ktoré pre mňa znamenali svet, ktoré ma v ťažkých chvíľach držali nad vodou. Boj ste vyhrali! Ste bohovia! Gratulujem Vám všetkým!

Prajem Vám do budúcna mnoho podobných víťazstiev, ale hlavne veľa zdravia pri tejto neľahkej práci!

S pozdravom: I.V.

 


Poďakovanie - Neurologické oddelenie

13.2.2021

Ďakujem vedeniu nemocnice a úžasnému tímu na neurologickom oddelení  v Nemocnici  AGEL Komárno pod vedením úžasnej a najlepšej pani primárky Evy Hanáčkovej  (z ktorej sa stal môj anjel strážny) za skvelú starostlivosť a za záchranu života, ostanete navždy v mojom srdci.

Pacientka Brenda


Poďakovanie - OAIM

11.2.2021

Dobrý deň prajeme pán riaditeľ!
Touto cestou by sme radi vyjadrili hlboké poďakovanie pánovi primárovi oddeleniu anesteziológie a intenzívnej medicíny MUDr. Rosinskému aj  jeho pracovnému týmu. Veľmi pekne ďakujeme za jeho ochotu,  obetavosť, profesionálny a ľudský prístup napriek neľahkej situácii , v ktorej sa nemocnica Komárno nachádza.
Takisto ďakujeme aj vám pán riaditeľ, nakoľko v tejto veci vidíme stopu vašej snahy zveľaďovať stav nemocnice  a  stav zdravotnej starostlivosti v tejto neľahkej situácii.
Prajeme vám naďalej múdrosť, rozvahu a rozhodnosť v myšlienkach, ktoré sú prínosom pre nemocnicu a pacientov.

Pacient Synovec Peter

 


Podakovanie -Oddelenie vnútorného lekárstva

11.2.2021

Vážený pán primár Shadi Jadaa!
Touto cestou by sme sa Vám chceli poďakovať, že ste nám dovolil stretnutie s našou milovanou maminkou, ktoré bolo posledné, ale pre nás výnimočné. Pre nás to znamenalo veľa, všetko...
Váš personál je skvelý, tak pani doktorka ako aj sestričky. Pán primár toto všetko ste nám umožnil v ťažkej dobe, ktorú prežíva naše ľudstvo. Veľmi si to ceníme.
Ste človek s veľkým srdcom a to srdiečko máte na správnom mieste. Želáme Vám veľa zdravia a úspechov v práci ako aj v rodinnom živote. Vášmu kolektívu prajeme takisto veľa zdravia a úspechov, aby ste ďalej liečili s láskou chorých ľudí.
Ešte raz Vám patrí veľký obdiv a naše ĎAKUJEM.
S pozdravom, dcéry p. Márie Oroszovej
Anikó Tóthová a Renáta Fitosová.


Poďakovanie - Oddelenie vnútorného lekárstva a Oddeleniie anesteziolóogie intenzívnej medicíny

5.2.2021

Dobrý deň!

Touto cestou by som sa chcela srdečne poďakovať celému kolektívu Oddelenia vnútorného lekárstva a geriatrie pod vedením primára MUDr. Shadi Jadaa a vedúcej sestry Mgr. Moniky Nesziovej za OPAKOVANÚ profesionálnu starostlivosť o mojich rodinných príslušníkov. Ďalej úctivo ďakujem aj celému kolektívu Oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny pod vedením primára MUDr. Andreja Rosinského a vedúcej sestry Mgr. Gabrielly Lestár za záchranu života a následne za intenzívnu starostlivosť o moju starú mamu.

Želám Vám všetkým pevné zdravie, spokojných pacientov a veľa trpezlivosti pri vykonávaní Vašej náročnej práce.

 

S úctou PhDr. Stela Izsáková Kováčová


Poďakovanie - gynekologické oddelenie

19.1.2021

Chcela by som sa touto cestou poďakovať gynekologicko-pôrodníckemu oddeleniu za veľmi príjemné prostredie a za ochotnú starostlivosť,ktorú mi poskytovali pri mojom pobyte na tomto oddelení začiatkom decembra. Všetci lekári, vrátane sestričiek a ošetrovateľov, s ktorými som sa dostala do kontaktu, boli milý, vykonávali svoju prácu tak ako to pacientka očakáva, a to všetko s ľudským prístupom a dobrou náladou. Keď som rozmýšľala nad výberom nemocnice, mala som pocit, že toto bude dobrá voľba a nesklamali ste ma.

Ďakujem veľmi pekne ešte raz len pozitívne odporúčanie budem zdieľať na toto oddelenie ostatným rodičkám.

Pacientka Silvia M.

 

 

 


 

 


Poďakovanie internému oddeleniu - covid oddelenie

30.11.2020

Dobrý deň,

dovoľte mi vyjadriť vďaku celému kolektívu COVID oddelenia v Nemocnici Agel Komárno, kde bol hospitalizovaný náš dedko K.M. Chcela by som vyzdvihnúť prácu ústretových a ochotných ošetrujúcich lekárov (MUDr. Forro a Viktorii Makaraniuk ). Sama som lekárka a plne si uvedomujem náročnosť poskytovania zdravotnej starostlivosti pri danej epidemiologickej situácii u pacientov s ochorením COVID 19. Ešte raz ďakujem celému tímu a zároveň želám veľa spokojných a vyliečených pacientov.

S pozdravom Marta Fekete


Poďakovanie RDG- Mamografia

29.10.2020

Rada by som vyjadrila svoju spokojnosť s Vašimi službami, konkrétne s mamografickým vyšetrením na Vašom oddelení.

Dňa 11.9.2020 som u Vás absolvovala mamografické vyšetrenie, takýto druh vyšetrenia som absolvovala prvýkrát, preto som mala obavy. Na vyšetrenie som bola v dostatočnom predstihu objednaná, nakoľko som sa rozhodla ísť k Vám na vyšetrenie zo Senice. Po príchode na pracovisko mamografie som na samotné vyšetrenie čakala maximálne 15 minút. Hneď po zahájení vyšetrenia sa moje obavy rozplynuli, nakoľko pani Bc. László Csilla, ktorá ma vyšetrovala bola naozaj veľmi milá, jej vystupovanie bolo veľmi príjemné, jej vysvetlenie priebehu vyšetrenia, ako aj odpovede na moje otázky boli veľmi fundované, ale zrozumiteľné aj pre mňa laika. Taktiež prístrojové vybavenie bolo v dobrom stave, priebeh vyšetrenia bol komfortný, neviem uviesť žiadne negatíva.

Týmto sa chcem poďakovať pani László a taktiež Vašej nemocnici, že ste ma utvrdili v mojom presvedčení, že preventívne vyšetrenia majú zmysel a nemusia byť pre pacienta nočnou morou.

Dúfam, že si zachováte nastavený vysoký štandard a aj naďalej budete mať len spokojných pacientov.

S pozdravom pacientka Renáta

Senica


Poďakovanie - JIS vnútorného lekárstva

8.10.2020

Zo srdca ďakujem lekárom, sestrám a ostatnému personálu ako aj na ambulancii, tak na JIS vnútorného lekárstva za príkladnú starostlivosť, za záchranu môjho života. Do ambulancie nemocnice som prišla ráno 28.septembra 2020 na vyšetrenie a na obed už som ležala na JIS-ke. Po dvoch dňoch ma rýchla sanitka viezla do Kardiocentra v Nitre. Z kardiacentra som odchádzala 4.10.2020 domov.

Ďakujem pacientka Ágnes


Poďakovanie- Oddelenie gynekológie

29.8.2020

Touto cestou sa chcem poďakovať všetkým na oddelení gynekológie, pre ich profesionálny, ľudský a priateľský prístup. Veľká vďaka pánovi primárovi, za jeho pomoc, prístup a vysvetlenie. Škoda že na Slovensku nie je viac takých lekárov ako u Vás na oddelení.

Ďakujem Judita


Poďakovanie- FRO

21.8.2020

Ďakovný list

primárke oddelenia fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie, MUDr. Zlatici Petrányiovej, všetkým sestričkám, ošetrovateľom a fyzioterapeutickým pracovníkom ďakujem za ochotu, aktívnu pomoc, ľudský prístup a čas, ktorý ste nezištne venovali v mesiaci júl 2020 môjmu otcovi Štefanovi Cséplövi, počas jeho hospitalizácie na oddelení fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie v Nemocnici AGEL Komárno.

Pani primárka, vážim si Vašu neľahkú prácu a prácu celého Vášho obetavého kolektívu a ešte raz Vám ďakujem za Váš podiel pri lekárskej starostlivosti o môjho otca. Aj vďaka Vašej odbornosti a cenným informáciám, ktoré ste mi poskytli, môj otec lepšie zvláda chorobu, s ktorou sa on ako aj celá moja rodina učíme žiť.

Pani primárka prajem Vám a celému Vášmu kolektívu, hlavne veľa zdravia, šťastia, osobných a pracovných úspechov.

S úctou a vďakou

Ing. Laura


Poďakovanie - Oddelenie anestéziológie a intenzívnej medicíny

20.8.2020

Ďakujem za príkladný prístup, ústretovosť, citlivosť pri ošetrení a následnej starostlivosti poskytnutej u Vás v dňoch 25.7. a 26.7.2020 môjmu vnukovi Adriánovi Dolinayovi.

Prajem Vám spokojných pacientov, rodinných príslušníkov a všetko dobré v pracovnom a v súkromnom živote.

Pani Elka

 


Poďakovanie - Centrum pre poruchy rovnováhy

16.7.2020

Chcel by som sa touto cestou poďakovať a vyjadriť veľký obdiv a vrúcné poďakovanie za veľmi profesionálny a ľudský prístup v Centrume  pre poruchy rovnováhy a to pani MUDr. Ivete Csekesovej a sestre Márii Molnárovej za vysoko detailné informácie o mojom zdravotnom stave, taktiež musím zdôrazniť, že s takou profesionalitou, ochotou a ľudskosťou som sa v našom zdravotníctve ešte nestretol. Prajem celému vedeniu a personálu len to najlepšie a mnoho ďalších úspechov vo Vašej práci, kde sa podieľate na záchrane ľudských životov.

S pozdravom

pac. Dušan


Poďakovanie - Centrum pre poruchy rovnováhy

8.7.2020

Dňa 8.7.2020 som absolvovala vyšetrenie vo Vašej nemocnici v Centre pre poruchy rovnováhy.

Veľmi si vážim pani prímarku MUDr. Csekesovú, ale aj všetky sestričky, za ich vzorné správanie za ich odbornosť, ochotu a ľudský prístup k pacientom. Za všetko im aj celému vedeniu Vašej nemocnice chcem vyjadriť môj obdiv, ale najmä úprimné a srdečné poďakovanie.

Pac. Mária

 


Poďakovanie pre riaditeľa

6.5.2020

Vážený pán riaditeľ

Touto cestou by som Vám chcela vyjadriť nesmiernu vďaku. Vlani sme mali možnosť sa stretnúť osobne na Dni spolupatričnosti, keď sme s našou firmou Allianz-Slovenská poisťovňa  čistili areál a Detské oddelenie. Postarali ste sa o nás veľmi ľudsky a boli sme veľmi radi, že sme mohli pomôcť.

Píšem Vám ako súkromná osoba v mene rodiny, ktorá sa Vám chce poďakovať za Vašu ochotu, ľudský prístup a pomoc v našej situácii. Opäť sa mi to potvrdilo, že človek profesionál na správnom mieste s veľkým srdcom. Vďaka patrí aj Vaším spolupracovníkom. Mala som hospitalizovaného otecka na internom oddelení a taktiež na oddelení ODCH.

Veľmi pekne ďakujem Katarína


Poďakovanie pre onkologické oddelenie

6.4.2020

Na onkologickom oddelení som bola hospitalizovaná 5 týždňov od 5.3.2020-8.4.2020. Chcem vyjadriť úprimnú vďaku celému kolektívu lekárov, pánovi primárovi MUDr. Demeterovi za vysokú odbornosť a profesionálny prístup k pacientom, hlavnej sestre a ostatným sestričkám za ochotu ľudskosť a milý prístup nielen ku mne, ale i k ostatným veľmi ťažko chorým pacientom. Poďakovanie patrí aj diétnej sestre ktorej zásluhou som dostávala stravu prislúchajúcu mojim vedľajším diagnózam (celiakii, cukrovke), upratovačkám- ktér v čase corona vírusu boli fyzicky veľmi vyťažené a vďaka patrí aj rádiologickým zamestnancom , za odborný a ľudský prístup.

Ešte raz úprimne ďakujem a prajem Vám v tejto neľahkej práci veľa síl, trpezlivosti a hlavne zdravia

 


Poďakovanie pre onkologické oddelenie

13.2.2020

Dňa 30.1.2020 sa u mňa po rádioterapii objavili kŕčovité bolesti brucha a vysoké teploty. Bol som hospitalizovaný na lôžkovom onkologickom oddelení, kde v priebehu 2 dní sa všetky problémy stratili, vďaka prístupu a odbornosti skvelého personálu, ktorý ako sa zdá nechodí sem iba "do práce" ale chodí sem preto, aby ľuďom pomohol.

Ste perfektní a ja Vám z celého srdca ďakujem

Pacient z izby č. 2 Ján


Poďakovanie pre onkologické oddelenie

10.2.2020

Touto cestou sa chcem poďakovať za Vašu starostlivosť na onkologickom lôžkovom oddelení v Komárne, kde som strávila 5  týždňov bez rodiny, ktorú ste mi Vy všetci nahradili. Chcerm sa poďakovať všetkým sestričkám za ich dobrý prístup a vďaka tomuto prístupu sa to dalo lahšie zvládnuť. Ďakujem pánovi primárovi Demeterovi, pani doktorke Mrázovej, doktorovi Shlyakhtovi, izbovej doktorke Zsapkovej, vrchnej sestre Atkáryovej. Chcela by som poďakovať dietnej sestre za milý prístup. Strava bola dobrá, chutná a porcie  boli dostačujúce. Hygiena je na vysokej úrovni, izby čisté aj podlahy, sprchy čisté aj sociálne zariadenia. O tieto zariadenia sa starali pani Matiašová a pani Toma. Ďakujem aj ošestrovateľom , hlavne pánovi Sobotkovi, ktorý je veľmi milý a pracovitý.Počas môjho pobytu patrí taktiež vďaka pracovníkom rádioterapie za ich dobrý prístup a starostlivosť o onkologických pacientov.

Ďakujem pacientka Gizela


Poďakovanie pre onkologické oddelenie

29.1.2020

Ďakujeme celému personálu na lôžkovom oddelení. Strávila som s Vami pre mňa dlhých 5 týždňov, ale Vašm profesionálnym prístupom celého kolektívu som to zvládla. Starostlivosť, hygiena a milé slovo sprevádzalo ma každý deň. Vďaka lekárom, sestrám, ošetrovateľom, rádioterapeutom, upratovačkám teda celému kolektívu lôžkového oddelenia onkológie.

Pacientka z izby č. 3 Stanislava


Poďakovanie pre oddelenie gynekológie a pôrodníctva

27.1.2020

Milí zamestnanci gynekológie a pôrodníctva

Ďakujeme veľmi pekne za Vašu pomoc, za starostlivosť a za milé slová pri narodení našej dcérky Esztery.

Ďakujeme rod. Bujnová


Poďakovanie pre chirurgické oddelenie

10.1.2020

Ďakujeme pekne za krátku ale spoľahlivú starostlivosť, ktorú ste poskytli našej dcérke Hannah. Celému tímu za milé slová na povzbudenie,sestričkám, ktoré ste sa starali od 9.1.2020-10.1.2020 o moju dcéru. Poďakovanie patrí aj pánovi doktorovi Lisziczkému za jeho prístup a profesionalitu. 

Ďakujeme rodina Földesová


Poďakovanie pre onkologické oddelenie

7.1.2020

Vaša pacientka, ktorá bola na lôžkovom oddelení hospitalizovaná od 21.10.2019-25.11.2019 sa chcem touto cestou srdečne poďakovať. Poďakovanie patrí Vám všetkým počnúc pánom prímarom končiac pani upratovačkami a nevinímajúc ani rádiodiagnostickými pracovníkmi. Boli ste všetci 5 týždňov mojou najbližšou rodinou. Ďakujem Vám všetkým za ľudský prístup, milé slová a starostlivosť. Hygiena je na vysokej úrovni, čisté prádlo, čisté podkahy, čisté sprchy, na izbách čisté stoly čisté umyvadlá a všetko čo k tomu patrí. Strava bola vynikajúca chuťovo aj množstvo postačujúce a načas podávané. Tak Vám všetkým ešte ratz srdečne ďakujem a prajem Vám do budúcna dobré zdravie, šťastie, veľa lásky .

Pacientka Judita


Poďakovanie pre chirurgické oddelenie

10.12.2019

Dňa 3.12.2019 som bol hospitalizovaný na chirurgickom oddelení. Chcem sa poďakovať MUDr. Matúšovi Pisárovi a celému personálu chirurgického oddelenia taktiež JIS - chirurgii. Bol som veľmi spokojný počas pobytu na oddelení .

Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

Pacient Ján


Poďakovanie pre chirurgické oddelenie

15.11.2019

Dňa 6.11.2019 som bol hospitalizovaný na chirurgickom oddelení nakoľko som 29.10.2019 utrpel úraz - zlomeninu päty.V ten istý deň ma aj operovali.Trpím panickým strachom, teda môj strach od operácii bol už od začiatku veľký.Už v prijímacej kancelárii som sa príjemne prekvapil ako sa  personál veľkou oddanosťou správal ku mne.

Chcel by som sa poďakovať sestrám, ošetrovateľom za ich milý prístup ku mne, za poskytnutú starostlivosť počas 5 dní na chirurgickom oddelení. Pomáhali mi vo všetkom, podporovali ma, pričom mi pomohli aj v takých veciach čo nebola ich povinnosť. Boli ku mne ústretoví, úctiví, milí.

 V ich povahe som zistil, že sú to ľudia chápaví, a úctiví voči pacientom. Takisto chcem poďakovať upratovačkám, ktoré po celú dobu sa starali aby bola čistota na oddelení.

Hlavné poďakovanie patrí lekárom,ktorí ma 5 dní ošetrovali. Zaslúžili by si aby som si zapamätal ich mená, za ich profesionálnu prácu. Nielen ich odborný prístup k mojej osobe, ale cením si že som dostal od nich pochopenie, vieruhodnosť a profesionálnu opateru.

Zvlášť by som sa chcel poďakovať všetkým, ktorí boli prítomní pri mojej operácii. Najväčšie uznanie patrí MUDr. Liszeckému, ktorý ma operoval , za jeho vysokú odbornosť, opateru a za všetko čo mi poskytol. Už pri predoperačnom vyšetrení bolo na vidno, že sa podujal na neľahkú operáciu. Moja operácia trvala 5 hodín. Akokoľvek sa bude vyvíjať moje uzdravenie, som si istý , že pán MUDr. Liszecký odviedol perfektnú prácu.

Dúfam že čoskoro nebudem potrebovať Vaše služby, ale ak áno určite sa obrátim na Vás bez obáv, lebo si uvedomujem, že budem v najlepších rukách.

Veľmi pekne ďakujem.

Pacient David

 


Poďakovanie pre neurologické oddelenie

24.10.2019

Vážená pani primárka MUDr. Hanáčková, ošetrujúci lekári, sestričky, zdravotnícki pracovníci!

Vyslovujem veľkú vďaku a uznanie všetkým zamestnancom neurologického oddelenia, p.primárke MUDr. Eve Hanáčkovej , p. MUDr. Balkovi za dôstojný a trpezlivý prístup, dôslednosť a starostlivosť počas mojej hospitalizácie na tomto oddelení.

Som presvedčená, že pocit bezpečia a spokojnosti v príjemnej atmosfére v značnej miere prispieva k úspešnému uzdraveniu pacientov.

Prajem celému oddeleniu dobré zdravie, vytrvalosť, veľa pracovných úspechov a samozrejme ocenenie ich obetavej práce.

S úctou

Pacientka Edita

 


Poďakovanie pre interné oddelenie

22.10.2019

V nemocnici som bol hospitalizovaný na oddelení vnútorného lekárstva a geriatrie.Chcem prejaviť zdravotníckemu personálu, t.j. lekárom, sestrám, ošetrovateľom, sanitárom moju úplnú spokojnosť, kvalitné, odborné a ľudské vykonávanie zdravotníckej starostlivosti. Je vidieť a cítiť, že neberú na ľahkú váhu ich Hipokratovú prísahu.

Úcta a veľká vďaka oddaným zdravotníckym pracovníkom.

Pacient Tibor

 


Poďakovanie pre neurológiu

7.10.2019

Vážená pani primárka,

dovoľte, aby som sa poďakovala Vášmu neurologickému oddeleniu za príkladnú a profesionálnu starostlivosť o môjho syna Karola, počas jeho pobytu na Vašom oddelení. Mimoriadne vyzdvihujem ľudský prístup všetkých zdravotníckych zamestnancov.

Zvlášť patrí poďakovanie Vám pani primárka, príkladný je tiež Váš vzťah ku kolektívu sestier neurologického oddelenia, pre ktorých ste vzorom. Celý kolektív lekárov, sestier, ošetrovateľov vediete k zodpovednému vysoko odbornému prístupu ku chorým.

S úctou

Ďakujem

Matka Anna


Poďakovanie pre neonatológiu

30.8.2019

Milý tím sestričiek novorodeneckého oddelenia.

Už po druhý krát som mala to šťastie zažiť príchod dieťatka obklopená toľkou starostlivosťou a nehou.  Nebudem každému zvlášť ďakovať, lebo ste všetky úžasné a je radosť vidieť, že pre mnohých je toto povolanie poslaním a nie iba prácou.

Ďakujem za Vašu obetavosť, trpezlivosť, úsmev a pekné slovo.

S pozdravom Anikó G.


Poďakovanie pre Oddelenie klinickej a radiačnej onkológie

13.8.2019

Od 22.5.2019 som podstúpila 2-týždňovú liečbu na oddelení radiačnej onkológie. Touto cestou by som sa chcela z celého srdca úprimne poďakovať celému tímu radiačnej onkológie pod vedením primára MUDr. Demetera,MBA nielen za ich odborný prístup, ale aj za starostlivosť, obetavosť a ľudský prístup. Ich láskavé a povzbudivé slová mi pomohli prekonať obrovský strach z liečby, ktorú som mala podstúpiť. Sú nielen špičkoví odborníci, ale sú aj úžasnými psychológmi.

Všetkým patrí OBROVSKÉ ĎAKUJEM.

Želám Vám všetkým hlavne pevné zdravie, lebo je najvzácnejšie.

S úctou Mária D., z Trnavy

 


Poďakovanie pre chirurgické oddelenie

19.6.2019

Touto cestou sa chcem zo srdca poďakovať MUDr. Štefanovi Kovácsovi, cievnemu chirurgovi, ako aj primárovi chirurgického oddelenia MUDr. Gustávovi Škodáčekovi a celému personálu chirurgického oddelenia za ich obetavú prácu počas mojej hospitalizácie, za ich ľudskosť a profesionálny prístup. Bola som nesmierne spokojná v rukách takých odborníkov, ktorí urobili maximum pre záchranu mojej nohy a prinavrátili mi nádej vyliečiť sa. Som diabetička na inzulíne a v mojom  prípade by nejeden chirurg amputoval končatinu namiesto jej záchrany. No profesionáli ako chirurgovia v komárňanskej nemocnici sa nevzdali  záchrany môjho chodidla a urobili všetko pre jeho záchranu, za čo im chcem touto cestou vyjadriť nesmierne poďakovanie. Poďakovanie patrí aj celému personálu chirurgického oddelenia, ktorí sa o mňa denno denne starali počas mojej dlhodobej hospitalizácie. Ich empatia, trpezlivosť a nesmierna obetavosť, ako aj profesionalizmus mi pomohol prekonať dni strávené na tomto oddelení. Ešte raz veľké ĎAKUJEM!

S úctou a poďakovaním Beáta B.


Poďakovanie pre interné oddelenie

15.5.2019

Veľmi pekne ďakujem celému personálu za príkladnú starostlivosť a opateru počas môjho pobytu od 3.2.2019 do 7.2.2019.

Prajem Vám veľa zdravia, úspechov a trpezlivosti vo Vašej náročnej práci.

S pozdravom

Amália N.


Poďakovanie - OHTK

15.5.2019

Dobrý deň prajem,

nedávno som vo Vašej nemocnici absolvovala odber kostnej drene.

Chcela by som vyjadriť veľké ĎAKUJEM zato, že u Vás pracuje pani primárka MUDr. Radi Enikö. Je to človek, aký sa len tak bežne, žiaľ v zdravotníctve nevidí. Moje zdrav otné problémy začali už dávno, prešla som si rôznymi odbermi, biopsiami, hospitalizácia. Mám 32 rokov a takmer 15 rokov už doslova "behám" po rôznych oddeleniach, nemocniciach. Až nastala nutnosť absolvovať tento odber, ktorého som sa nesmierne bála. Pátrala som všade, písala, zisťovala kde by boli ochotní spraviť tento zákrok v narkóze. Nikde som sa však s pochopením nestretla. Nakoniec som skúsila Vašu nemocnicu. Pani prímarka OHTK bola nesmierne ochotná, milá, všetko vybavila napriek tomu, že ma nikdy nevidela. Tento prístup, s takým som sa ešte nestretla za tých 15 rokov, ako sa snažila mi pomôcť. Vtedy si tak človek povie, že to zdravotníctvo ešte nemusí byť stratené, keby bolo takých ľudí viac. Tak isto aj všetci na jednodňovej chirurgii boli veľmi príjemní a milí.

Pani primárka je anjel na zemi, vždy jej budem zato vďačná, je to vidieť, že tú prácu miluje, berie ju ako poslanie.Bola som a ešte som v príjemnom šoku. A tak som si povedala, že dnes, v dobe medializácie rôznych káuz v zdravotníctve, by bolo vhodné spomenúť aj tú opačnú stránku.

Želám Vám všetko dobré, veľa spokojných pacientov.

Jana P.

.

 


Poďakovanie pre chirurgické oddelenie

23.4.2019

Touto cestou vyjadrujem poďakovanie chirurgickému oddeleniu, hlavne pánovi Dr. Pokhylchukovi pre jeho odborný prístup, sestričkám pre ich starostlivosť a ľudský prístup. S celkovou starostlivosťou som bol veľmi spokojný. Patrí Vám veľké ĎAKUJEM.

S pozdravom

Tibor S.


Poďakovanie riaditeľovi a pre oddelenie radiačnej onkológie

18.3.2019

Vážený pán riaditeľ

O Vašom oddelení radiačnej onkológie som sa dozvedela od svojho ošetrujúceho lekára MUDr. Matúša Kuniaka a od zamestnankyne Levickej nemocnice pani Mgr. Heleny Dudášovej, MBA.

Touto cestou by som sa chcela poďakovať Vám pán riaditeľ a taktiež pani Farkasovej, asistentke, ktorá mi ochotne poskytla všetky informácie.

V neposlednom rade moje poďakovanie patrí primárovi radiačnej onkológie MUDr. Pavelovi Demeterovi, MUDr. Eve Mrázovej, technikom, sestričkám, fyzikom a celému tímu oddelenia, ktorí sa o mňa počas mojej liečby ochotne starali ako po profesionálnej tak i po ľudskej stránke.

S úctou Erika J.


Poďakovanie pre gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

14.10.2018

Dobrý deň touto cestou by som sa chcela poďakovať za úžasný prístup a starostlivosť na gynekologicko- pôrodníckom oddelení. Personál, začínajúc primárom, cez sestričky  až po upratovačky je skvelý. Na oddelení som bola 6 dní a musím povedať, že som bola maximálne spokojná.

Ďakujem Veronika P.


Poďakovanie pre interné oddelenie

2.9.2018

         V nemocnici som bola hospitalizovaná od 17.8.2018-30.8.2018 na Internom oddelení, kde sa o mňa staral kolektív svojim príkladným prístupom k svojej práci, vysokou  odbornosťou a starostlivosťou k pacientovi.

         Patrí veľká vďaka všetkým zamestnancom  tohto oddelenia a želám im veľa úspechov v ďalšej práci.

         Ďakujem Katarína F.

 


Poďakovanie oddeleniu gynekológie a pôrodníctva

3.8.2018

Dňa 3.4.2018 som vo Vašej nemocnici priviedla na svet svoju dcéru Lauru.

Touto cestou by som sa chcela poďakovať pánovi primárovi gynekologického oddelenia MUDr. Mamoun A.M.Amrovi, pani MUDr. Michaele Stankovej a MUDr. Tomášovi Stankovi, ktorí dohliadli na celý priebeh môjho pôrodu od momentu píjmu na gyn.oddelenia až po samotný pôrod. Veľká vďaka patrí aj pôrodnej asistentke, ktorá mi bola veľkou oporou a pomocou. Ďalej by som rada poďakovala pani primárke novorodeneckého oddelenia MUDr. Moravcovej, poďakovanie patrí  aj sestričkám, ošetrovateľom. Ďakujem za Váš profesionálny, ľudsky no hlavne trpezlivý prístup. Boli ste k nám veľmi milí, láskaví, vždy ochotní poradiť či pomôcť.    
Alexandra M.


 


Poďakovanie Internému oddeleniu

1.8.2018

S touto cestou by som sa chcela poďakovať celému kolektívu Interného oddelenia za obetavú prácu, za ich prístup, láskavosť a všetko čo pre mňa urobili. Ďakujem za ich trpezlivosť a prajem im veľa zdravia a vytrvalosti v práci.

S úctou Žófia L.


Poďakovanie pre oddelenie dlhodobo chorých

29.3.2018

Dobrý deň

 

Týmto by som chcela poďakovať kolektívu oddelenia dlhodobo chorých. Počas môjho pobytu na tomto oddelení bol personál milí, zodpovední a ochotní stále pomôcť. Bola som veľmi spokojná a ďakujem za Vašu starostlivosť.

Eva

 


Poďakovanie pre oddelenie dlhodobo chorých

23.3.2018

Dňa 22.3.2018 som bola prepustená do domáceho liečenia z oddelenia dlhodobo chorých. Touto cestou veľmi pekne ďakujem všetkým lekárom, sestrám, asistentkám, sanitárom, PZP za ochotu, milé slovo a ľudský prístup. V každej osobe som videla veľkú snahu pomôcť chorému človeku. Nie je nič lepšie ako mať pocit istoty, že ste  v dobrých rukách. Tento pocit som mala po celý čas hospitalizácie.

Ďakujem Mária 


Poďakovanie ambulancii vnútorného lekárstva

31.5.2017

Vážený pán riaditeľ,

píšem Vám v mene mojej krstnej mamy, ktorá mala silné bolesti brucha tak sme 11,3,2017 vyhladali lekára. Išli sme na chirurgickú ambulanciu odkiaľ nás poslali na internú ambulanciu nakoľko sme nemali odporučenie. Na internej ambulancii nám otvorila sestrička s úsmevom a uložila moju krstnú mamu na lôžko v ambulancii a poprosila nás o strpenie nakoľko v čakárni boli rýchle sanitky. Touto cestou by som sa chcela poďakovať sestričke Mgr. Žadányiovej Janke za ľudský prístup, prívetivé slovo a odbornú zdravotnú pomoc. Ešte raz vďaka a prajem veľa spokojnýcj pacientov.

 

S pozdravom,

 

Marika K.


Poďakovanie pre chirurgické oddelenie

9.5.2017

Chcela by som vyjadriť obrovskú vďaku pánovi doktorovi Oleksandrovi Kozhaykinovi a celému kolektívu chirurgického oddelenia za ľudský prístup k pacientom, trpezlivosť, starostlivosť a vysokú odbornosť. Ďakujem, že ste ma vyliečili!

S pozdravom

Mária M.


Poďakovanie pre chirurgické oddelenie

9.5.2017

Dobrý deň, 

chcem sa poďakovať za príkladnú starostlivosť a vysokú odbornosť na oddelení chirurgie, špeciálne p. primára ( operácia štítnej žľazy ).

To čo píšete v informačných listoch a časopise môžem potvrdiť - na všetkých úrovniach je na prvom mieste  pacient. 

E.P.

Poďakovanie personálu OHTK

25.4.2017

Vážený personál,

ste úplne skvelí, milí, ústretoví a sympatickí kolektí. Je príjemné a radosť darovať krv u Vás.

Z.P.


Poďakovanie personálu chir. oddelenia

6.4.2017

Vážený pán primár,

v dňoch od 13. 3 - 20. 3. 2017 som bola náhle hospitalizovaná a operovaná na Vašom oddelení s akútnymi problémami so žlčníkom.

Dovoľte, aby som sa touto cestou poďakovala Vašim spolupracovníkom, predovšetkým MUDr. Tiborovi Molnárovi a sestričkám za úžasnú opateru, ľudský prístup a ochotu. Bola som veľmi príjemne prekvapená aj čistotou na oddelení astravou a celkovým stavom Vášho oddelenia ako aj pooperačou starostlivosťou po prepustení z nemocnice.

Ešte raz všetkým ďakujem ta navrátenie môjho zdravia a prajem celému oddeleniu veľa úspechov a dobrých pacientov.

M.V.

V Komárne, 02. 04. 2017

 


Poďakovanie personálu chir. oddelenia

4.4.2017

Dobrý deň.

V dňoch 21.2.2017 do 01.03.2017 som bola hospitalizovaná na zápal hrubého čreva na chirurgií v Komárne. Touto cestou sa chcem poďakovať celému personálu oddelenia chirurgie  za ich starostlivosť. Napriek tomu, že sestričky sú neustále v službe, boli veľmi milé, ochotné a snažili sa o maximum.

Želám celému tímu veľa zdravia, síl a spokojných pacientov.

S pozdravom Ing. L. Silvia


Poďakovanie personálu chir. oddelenia

28.2.2017

Touto cestou by som sa rád poďakoval personálu chirurgického oddelenia a predovšetkým pánovi primárovi MUDr. G.Škodáčekovi za poskytnutie rýchlej lekárskej pomoci. Moja srdečná vďaka patrí aj asistujúcim sestričkám, ktoré sa o mňa starali. Všetkým ďakujem za profesionálny a ľudský prístup.Prajem celej nemocnici hlavne veľa spokojných pacientov. 

Vďačný pacient


Poďakovanie odd. onkológie a radiačnej onkológie

25.1.2017

Od septembra 2016 sa liečim na oddelení klinickej onkológie a radiačnej onkológie.
Chcem sa poďakovať celému kolektívu zdravotníckeho personálu pod vedením pani primárky MUDr. Rosinskej za ich starostlivosť, trpezlivosť, obetavosť, milý a ľudský prístup.
Želám im v novom roku 2017 veľa pevného zdravia, šťastia, porozumenia a veľa síl pri ich namáhavej práci na tomto oddelení.
S úctou Michal A. zo Ž.


Poďakovanie oddeleniu chirurgie

9.11.2016

Touto cestou sa chcem z úprimného srdca poďakovať celému chirurgickému oddeleniu v Komárne za ich obetavú prácu, ktorú prejavili mojej matke .

Renáta V. dcéra Terézie N.

ĎAKUJEM!


Poďakovanie - neurológia

5.10.2016

Dovoľte mi, aby som sa totou cestou poďakovala celému Neurologickému oddeleniu za príkladnú starostlivosť oboch mojich rodičov Jána A. a Rozálie A. pri každej jednej hospitalizácii a vyslovila im vrúcnu vďaku . Veľká vďaka patrí aj celému tímu FRO odd. A dovoľte mi , aby som sa poďakovala aj pani PhDr. Zlatici Halmovej, MPH a za všetko, čo pre mňa spravila. 

S pozdravom Lea A. 


Poďakovanie

4.7.2016

Dovoľte mi vysloviť úprimné slová vďaky celému kolektívu Oddelenia anesteziológie a intenzívnej medicíny v Komárne zá príkladnú starostlivosť o môjho manžela, Ľudovíta T. .

Dňa 14.6.2016 sa stala tragická dopravná nehoda pred Kolárovom, pri ktorej môj manžel utrpel veľmi vážne zranenia. Počas šiestich dní jeho hospitalizácie na oddelení ARO sa o neho príkladne staral celý kolektív, poskytli mu maximálnu starostlivosť. Boli úprimní, ľudskí, láskaví a vykonali všetko, čo bolo v ich silách. Poďakovanie patrí aj lekárom a zdravotníckemu personálu, ktorí prichádzali z iných oddelení, zúčastňovali sa konzílií, plánovali ďalšiu liečbu a podieľali sa na jeho ďalších vyšetreniach. Žiaľ, napriek ich snahe môj manžel svojim zraneniam podľahol. Môj žiaľ je o to väčší, že nehoda sa stala pri výkone pracovných povinností môjho manžela a v deň, keď sme zavŕšili 30. výročie našej svadby. Prišli sme tak o výborného manžela a starostlivého otca. Rada by som sa poďakovala i mojim spolupracovníkom, celému kolektívu Pediatrie v Komárne, ktorí sa snažili držať ma nad vodou a boli mi oporou v týchto ťažkých časoch.

Jana T. s rodinou


Poďakovanie personálu oddelenia neonatológie

29.6.2016

... egy csodás csapatnak a Komáromi kórházban...

Kedves nővérkék,

csak egy nagy köszönetet szeretnék mondani. Csodás csapat voltak, és az önök lelkes és kedves hozzáálasukra mindig emlékezni fogok. Köszönöm a törődés ♥.

Köszönjük

Anikó és lánya Kitty

 


Poďakovanie personálu oddelenia neonatológie

29.6.2016

Ďakujeme celému kolektívu za pomoc a ochotu!

Katka, Tomáš, Alexandra a Oliver


Poďakovanie - Oddelenie radiačnej onkológie

23.5.2016

Vážený pán Riaditeľ. Chceme vyjadriť poďakovanie za starostlivosť ktorá bola poskytnutá našej mamičke Alžbete N. na oddelení  radiačnej onkológie.Chceme poďakovať celému kolektívu lekárov,sestier a ošetrovateľov za príkladnú starostlivosť ktorá jej bola poskytnutá v jej ťažkom stave.

Ešte raz ďakujeme.
Jozef N. s rodinou


Poďakovanie pre oddelenie vnútorného lekárstva

10.11.2015

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať celému oddeleniu vnútorného lekárstva za starostlivosť o môjho otca Dominika počas jeho dlhšej hospitalizácie na tomto oddelení. Poďakovanie za vysokoodbornú a fantastickú starostlivosť a ľudský prístup patrí hlavne pánovi primárovi MUDR. Lackovi, pánovi doktorovi MUDr. Babincovi a všetkým lekárom na tomto oddelení, ďalej všetkým sestričkám, ošetrovateľom a ošetrovateľkám a celému personálu na tomto oddelení za ich obetavú prácu, ľudský prístup a výbornú starostlivosť. Nesmierne si vážime ich prácu a vyslovujeme ĎAKUJEM za stabilizovanie zdravotného stavu môjho otecka.

S úctou
Dcéra Mária a manželka Mária


Poďakovanie pre oddelenie vnútorného lekárstva

23.10.2015

Ďakujem veľmi pekne personálu oddelenia vnútorného lekárstva za starostlivosť o môjho strýka Dominika počas hospitalizácie. Lekárom za profesionálny a láskavý prístup, sestričkám a sanitárom za trpezlivosť a skvelú starostlivosť, pani upratovačkám za precízne upratovanie. Moje poďakovanie patrí aj pani námestníčke riaditeľa pre ošetrovateľstvo PhDr. Zatici Halmovej, MPH za skvelú manažérsku prácu.

RNDr.Ela K


Ďakujeme za záchranu života našej mamičky

19.10.2015

Ďakujeme za záchranu života našej mamičky p. Magdalény Z. MUDr. Rudolfovi Pelikánovi MPH, ako aj primárom oddelenia ARO, geriatrického oddelenia, oddelenia vnútorného lekárstva, oddelenia dlhodobo chorých ako aj ostatnému zdravotnému personálu nemocnice za následnú starostlivosť.

Dcéry Magdaléna a Agáta a syn Jozef.


Poďakovanie pre oddelenie vnútorného lekárstva

19.10.2015

Všeobecná pochvala celému personálu za príkladnú odbornú a aj ľudskú starostlivosť. Zvlášť chválime prácu a prístup izbovej lekárky MUDr. Nikolety Ulrichovej.

S úctou ďakujeme
Jozef M. a Barnabáš I.


Poďakovanie pre chirurgické oddelenie

12.10.2015

Chcela by som sa poďakovať primárovi Dr. G. Škodáčekovi a jeho personálu, sestričkám za mimoriadnu starostlivosť, láskavosť a profesionálny prístup počas mojej hospitalizácie v mesiaci august 2015.

S vďakou
Terézia V.


Poďakovanie pre oddelenie vnútorného lekárstva

9.10.2015

Som pacientkou interného oddelenia komárňanskej nemocnice. Dostala som sa sem sanitkou, vo veľmi zlom bezvedomom stave. Touto cestou by som rada vyjadrila svoju vďaku pánovi primárovi, ktorý mi pomohol. Takisto vyjadrujem svoju vďaku lekárkam i zdravotným sestričkám oddelenia. Obdivujem ich trpezlivosť, ich pozitívny prístup k pacientkám, či je deň, alebo noc, ony stále - stále sú pri nás a poskytnú nám pomoc. Som veľmi vďačná pánovi primárovi, že sa mu podarilo stabilizovať môj zdravotný stav.

Môj zdravotný stav sa deň čo deň zlepšuje, ešte sa mi točí hlava, špatne chodím, musím dávať pozor, aby som nespadla. Nakoniec ďakujem pánovi primárovi, pani doktorke, ako aj sestričkám oddelenia za ich obetavú prácu, za ich humánny prístup, za ich milý pohľad, ktorý v mojej duši vzbudí upevnenie a zlepšenie zdravotného stavu.


Poďakovanie pre chirurgické oddelenie

30.7.2015

Pred týždňom ma operovali na chirurgii u Vás v Komárne a týmto by som sa chcela zo srdca poďakovať pánovi primárovi Škodáčekovi a pánovi doktorovi Oleksandrovi Kozhaykionvi za ľudský prístup k pacientom, trpezlivosť a vysokú odbornosť. Prosím Vás, aby ste pánovi doktorovi pretlmočili moju hlbokú vďaku.

S úctou, Vaša pacientka Veronika K. z Hurbanova


150706 JZS

6.7.2015

Rada by som vyjadrila svoju úprimnú spokojnosť s personálom na oddelení jednodňovej starostlivosti. Dňa 02.07.2015 som bola s maminkou na spomenutom oddelení na príjem kvôli zákroku a keďže skúsenosti máme len s Novozámockou nemocnicou (čo je na zaplakanie)som úprimne, milo prekvapená ako prístupom či k pacientom, tak i k rodinným príslušníkom. Naozaj musím vychváliť milý prístup, úsmev, trpezlivosť sestričiek, snahu vysvetliť dopodrobna celý postup, naozaj úprimná vďaka. Po predošlých skúsenostiach v Nových Zámkoch začínam veriť, že ešte existujú sestričky s ľudským prístupom k pacientom a nehrajú sa na nadľudí. Vďaka, vďaka a ešte raz vďaka patrí sestričkám z oddelenia jednodňovej chirurgie.

Andrea B.


Poďakovanie pre oddelenie vnútorného lekárstva

1.7.2015

Dobrý deň,

chcela by som sa ešte raz poďakovať celému internému oddeleniu v Komárne, ktoré sa o mňa staralo počas mojej hospitalizácie v dňoch od 25.6.2015 do 29.6.2015..

Veľká vďaka pánovi primárovi MUDr. Mariánovi Lackovi, doktorkám a sestričkám na čele s pani Mgr. Monikou Nesziovou, plus celému personálu, sanitárom atď., za profesionálny, ale zároveň veľmi ľudský prístup, ktorý je pre pacienta veľmi dôležitý. Vo chvíľach, keď je pacient bez rodiny a svojich detí, tak mi neskutočné dobre padol každý ich úsmev a milé slovo, hneď som bola pokojnejšia a cítila som, že som v správnych rukách. Bola som veľmi pozitívne prekvapená každou jednou "návštevou" v izbe, pri každej jednej transfúzii, je jedno ktorá sestrička pri mne bola, každá jedna bola perfektná, profesionálna a empatická. Neskutočné dobre to padne... :)

Prosím Váš o tlmočenie môjho poďakovania, prajem naďalej samých spokojných pacientov a nech je ich čo najmenej :)))
Veľa zdravia a krásny deň praje,

Mariana G., Komárno


Poďakovanie pre neurologické oddelenie

6.6.2015

Po mojej dnešnej návšteve mamy na neurologickom oddelení,som odchádzala s vedomím, že je v dobrých rukách,a to len na základe pána sanitára. Dávno som videla na Slovensku toľkú ochotu, a už v nemocniciach asi ani nie.Takže ďakujem za ochotu moju mamu po týždni zobrať von na čerstvý vzduch, je to síce maličkosť, ale len pre toho človeka, ktorý si svojvoľne a zdravo užíva pohyb. Aj keď verejnosť poukazuje len na prácu doktorov, či sestričiek, nesmieme zabúdať ani na ďalších pracovníkov nemocnice, a tam patria aj pani upratovačky. Ja osobne som minimálne 5 rokov nebola v komárňanskej nemocnici a na moje prekvapenie som dnes počula samé chvály, a to aj čo sa týka stravy, znelo mi to neuveriteľne, ale čo už, také sú naše skúsenosti v našej krajine. Takže držim palce novému vedeniu a ten pán sanitar mal službu na neurológii počas návštev dňa 6.6.2015.

S pozdravom,
Nataša S


Poďakovanie pre fyziatricko rehabilitačné oddelenie

21.5.2015

Vyslovujem poďakovanie pracovníkom fyziatricko rehabilitačnej ambulancii - lekárovi, ako aj rehabilitačným sestrám, ktorí sa príkladne starajú o pacientov. v ambulancii sa dodržuje časový harmonogram, sestry vykonávajú svoju prácu vysoko profesionálne a k pacientom sa správajú príjemne a s empatiou. Mám skúsenosti aj s inými takýmito pracoviskami v Komárne, ale tu som najspokojnejšia.

Eva P.


Poďakovanie pre chirurgické oddelenie

30.4.2015

Viem, že nikto z nás nemá život ľahký. Každému v živote nastane chvíľa, kedy si povie, že už ďalej nevládze. Stáva sa to často. Aspoň niekomu. Mne áno. Ale práve v takýchto chvíľach si s Láskou na Vás spomeniem, a posielam Vám veľké poďakovanie. Ďakujem Vám všetky Komárňanské sestričky za Vašu skvelú opateru, za to aké ste milé a zlaté, ako ste sa zodpovedne o mňa starali.

Ďakujem pánovi primárovi MUDr. Škodáčekovi. Veľké Ďakujem patrí pánovi MUDr. Kovácsovi, ktorý ma operoval Srdečne Ďakujem pánovi MUDr. Csekesovi. Každý deň na Vás s Láskou spomínam a naozaj nespočetne krát Ďakujem, znamená to pre mňa veľa, lebo ste sa zachovali naozaj statočne, ľudsky. Ďakujem aj tým, ktorých som nespomenul.

Radovan C.


Poďakovanie personálu interného oddelenia

9.4.2015

Szeretném megköszönni a belgyógyászati osztály dolgozóinak a becsületes munkát. A szállás, a szobák, hagynak kivetni valót maguk után, szobák kicsik, és fullasztó hoség, 2 szobára jut egy WC és zuhanyzó. A dolgozók munkája kiváló.

L.


Poďakovanie personálu interného oddelenia

27.2.2015

Veľké poďakovanie pánovi primárovi Basternákovi a jeho kolektívu za príkladnú starostlivosť počas môjho liečenia na internom oddelení. Mimoriadne si cením aj obetavú prácu sestričiek a všetkého personálu pri výkone ich tažkého povolania.

S úctou,
Dr. Štefan L.


Poďakovanie pre neurologické oddelenie

24.2.2015

Dovoľujem si Vám oznámiť touto cestou a chcela by som vyjadriť úprimné poďakovanie sestričkám p. Erika Szaboovej a p. Ildikó Recskovej ako aj pani primárke neurologického oddelenia. Zaslúžia si moje maximálne uznanie a obdiv za prácu, ktorú vykonávajú na absolútne profesionálnej úrovni a čo je najdôležitejšie - maximálne ľudsky. Ich jednanie s pacientmi je odborné, slušné, obdivuhodné a profesionálne. Majú obrovské srdce, ktoré je pri práci s pacientmi nevyhnutné. Ja matka navštevujem toto oddelenie s postihnutou dcérkou, ktorá je navyše autista a som nadmieru veľmi spokojná. Ku každému pristupujú osobitým spôsobom, za čo im patrí ešte raz môj obdiv a úprimné poďakovanie. Bola by som rada, keby im bolo tlmočené moje uznanie.

S pozdravom,
Kvetoslava K.


Poďakovanie pre chirurgické oddelenie

24.2.2015

Dňa 4.2.2015 som absolvoval operáciu hernie na chirurgickom oddelení komárňanskej nemocnice. Rád by som touto cestou vyjadril svoje poďakovanie MUDr. Petrovi Hudákovi za jeho odbornú a ľudskú starostlivosť od diagnostiky, cez prevedenie operácie, až po vybratie štichov. Moje poďakovanie patrí tiež kolektívu lekárov a sestričiek chirurgického a anestéziologického oddelenia za ich odbornú starostlivosť, ktorú mi počas zákroku a celej mojej hospitalizácie venovali. Vo vašej náročnej medicínskej práci prajem mnoho úspechov a ďalších spokojných pacientov.

S úctou Juraj L


Poďakovanie pre interné oddelenie

24.2.2015

Vážený pán primár,

blahoželám Vám k pracovnému tímu, ktorý vediete. Všetci sú úžasní. Ďakujem za zistenie diagnózy a prinavrátenie uzdravenia.

S úctou Mária U.


Poďakovanie pre chirurgické oddelenie

23.2.2015

Veľké poďakovanie oddeleniu chirurgie Komárno za veľkú a krásnu ochotu a slušnosť s akou sa starajú o pacientov. Ja môžem len povedať veľké Ďakujem za to ako sa starali o všetkých chorých, ešte raz sa klaniam vám všetkým za vašu láskavosť.

Ďakujem.
Marica P.


Poďakovanie kolektívu rádioterapeutického oddelenia

10.2.2015

Chcem sa touto cestou poďakovať celému kolektívu rádioterapeutického oddelenia. Som tu síce prvý krát, ale v nemocnici som často, tak si myslím, že už tak trochu viem posúdiť charakter ľudí. Starali sa tu o mňa ako vedeli najlepšie, za čo som im veľmi vďačná. Oceňujem hlavne  ich humánny prístup k človeku. Personál je skvelý, podajú pomocnú ruku aj psychickú podporu.

Ďakujem, získali ste si ma už hneď na prvý raz. Prajem Vášmu oddeleniu len to najlepšie.
Terézia H.

PS: Obzvlášť si zapamätám aj prístup lekárov, ktorí boli milí, úprimní a rozprávali sa so mnou otvorene o mojich problémoch. Želám im veľa, veľa úspechov a spokojných pacientov.
 


Poďakovanie pre chirurgické oddelenie

9.2.2015

Ezúton szeretnénk köszönetet mondanni a sebészeti nővéreknek és orvosoknak odaadó munkájukért, ápolásukért, amit sok szeretettel és kitartással tanusítottak. Köszönjük a kedves mosolyt és szót, ami elengedhetetlen a betegek gyógyulásánál. Nagyon kemény munka, mert eléggé sokszor nehéz helyzetben kell helytálniuk.

Továbbá hálásak vagyunk minden alkalmazottnak, akik a sebészeti osztályon dolgoznak. Kivánunk sok eröt és egészséget a további munkályukhoz.

Monika M., Elizabeth M, Judita T., Júlia T., Mária L., Mária T., Terézia K., Ida Cs., Irena Sz.


Poďakovanie personálu lôžkového oddelenia radiačnej onkológie v Komárne

9.2.2015

Dovoľte mi touto cestou vyjadriť svoje úprimné poďakovanie za obetavú prácu a profesionálny prístup k práci celého personálu oddelenia – lekárom, sestričkám, ošetrovateľom i pani upratovačkám. Ich láskavý a trpezlivý prístup k pacientom je neoceniteľný pri našej liečbe. Zvlášť chcem z celého srdca poďakovať sestričkám Judite a Jarmile za ich srdečný a upokojujúci prístup ku mne, keď som to najviac potrebovala. Želám Vám všetkým veľa zdravia a úspechov, aby ste i naďalej mohli s takouto láskou a nadšením pomáhať všetkým, ktorí to budú potrebovať.

Vrele Vám všetkým ĎAKUJEM
Zita B.


Poďakovanie pre chirurgické oddelenie

6.2.2015

Na prelome mesiacov október a november roku 2014 som bola hospitalizovaná na chirurgickom oddelení nemocnice Komárno. Touto cestou by som sa rada poďakovala za obetavú, nezištnú a v neposlednom rade ľudskú starostlivosť sestričiek na chirurgickom oddelení. Bezvládny pacient pripútaný na lôžko si vie nesmierne ceniť keď je o neho dôstojne postarané. Obszvlášť by som vyzdvihla prácu sestričiek Veroniky Danyi a Edity Jankovič, ktoré svojím ľudským prístupom zmiernili moje bolesti a i tým mi dopomohli k uzdraveniu.

Ešte raz ďakujem.
Adriana S.


Poďakovanie pre chirurgické oddelenie

29.1.2015

Ezúttal szeretném megköszönni feleségem P. Júlia ápolását a sebészeti osztályon, a nővérkék odaadását és kedveséget amit tanusítottak a feleségemmel semben. Patkaság az ilyen törődés egy ilyen súlyos osztályon.

P. István


Poďakovanie zamestnancom nemocnice

27.1.2015

Vážený pán riaditeľ,

 V októbri minulého roku bol vo vašej nemocnici hospitalizovaný môj manžel Ing. Milan O. Dovolím si, vážený pán riaditeľ, napísať Vám o tejto skutočnosti pár slov.

Od prvej chvíle prijatia môjho manžela na oddelenie neurológie som sa stretla s úžasným pochopením personálu oddelenia, najmä pani primárky. S nesmierne citlivým prístupom, veľmi podrobne a zrozumiteľne ma informovala o vážnom stave môjho manžela. Uistila ma, že môj manžel dostáva všetko, čo súčasná lekárska veda môže pacientovi v jeho stave poskytnúť.

Takto postupovali aj zdravotnícki pracovníci na ďalších oddeleniach – chirurgii a oddelení dlhodobo chorých. Bola som nesmierne dojatá ich úžasným a hlboko ľudským prístupom, boli trpezliví, milí, citliví a pozorní. O môjho manžela bolo postarané, bol ošetrený, v prípade potreby napojený na prístroje, bol poumývaný, oholený, polohovaný, bez preležanín.

Napriek úsiliu všetkých zúčastnených po dvadsiatich dňoch pobytu vo vašej nemocnici svojmu ťažkému stavu podľahol.

Vďaka nadmieru ľudskému prístupu vášho personálu, najmä skvelej pani primárke oddelenia dlhodobo chorých, ktorá ma na túto skutočnosť pripravila, som úmrtie môjho manžela prijala s pokorou, pokojom v duši, bez hystérie a stresu.

Vážený pán riaditeľ, chcem vyjadriť úprimnú vďaku všetkým vašim zamestnancom, ktorí akýmkoľvek spôsobom prišli do kontaktu s mojím manželom. Všetkým tým nemenovaným lekárom, zdravotným a vrchným sestrám, ošetrovateľom, zriadencom, posádke záchrannej služby, informátorom a ďalším patrí moje úprimné ĎAKUJEM.

V závere si dovolím napísať mená aspoň niektorých skvelých ľudí, s ktorými som mala možnosť osobne sa stretnúť : MUDr. Hanáčková Eva – primárka, MUDr. Pásztová Katarína – ošetrujúca lekárka, MUDr. Rosinský Andrej – primár, MUDr. Frisancho Sylvia – ošetrujúca lekárka, MUDr. Smejkalová Agáta – ošetrujúca lekárka, MUDr. Petrányiová Zlatica – primárka, PhDr. Gogolová Katarína – vrchná sestra.

S úctou a vďakou

Viera O.