Nemocnica AGEL Komárno študentom ponúka nové pracovné príležitosti

11.6.2024

Nemocnica AGEL Komárno študentom ponúka nové pracovné príležitosti

Nemocnica AGEL Komárno víta novelu Zákona 125/2024 Z.z., ktorá umožňuje  študentom všeobecného lekárstva, ošetrovateľstva, pôrodnej asistencie a fyzioterapie a ďalších zdravotníckych odborov zamestnať sa na pracovných pozíciách praktická sestra – asistent alebo sanitár. O zaradení do pracovnej pozície rozhoduje dĺžka ukončeného štúdia. Okrem nových a praktických pracovných skúseností v zdravotníckom prostredí získajú aj zárobok podľa platnej legislatívy.

Záujemcovia môžu zasielať svoje žiadosti na adresu [email protected]  alebo sa môžu hlásiť telefonicky na čísle 035/79 09 683.