Vo veľkokapacitnom očkovacom centre v Šali sa bude očkovať od nedele jednodávkovou vakcínou

2.7.2021

Nemocnica AGEL Komárno bude od nedele, 4. júla 2021, vo veľkokapacitnom centre v Šali očkovať vakcínou Janssen, ktorá je určená pre osoby nad 18 rokov.

„Vakcína Janssen je jednodávková vektorová očkovacia látka, preto môže byť určená najmä pre osoby, ktoré potrebujú byť zaočkované čo najrýchlejšie. V šalianskom vakcinačnom centre ju budú naši zdravotníci podávať od nedele,“ vysvetľuje riaditeľ komárňanskej nemocnice Mgr. Miroslav Jaška, MPH. Prihlasovať sa je možné na portáli korona.gov.sk. Druhé zaočkovanie nie je nutné, pretože jedna dávka poskytuje plnohodnotné zaočkovanie.