Pacienti Nemocnice AGEL Komárno dostali darčeky, ktoré im určite spríjemnia vianočné sviatky ky

29.12.2020

Vďaka sestričke Beátke Csöbönyeiovej z klinickej onkológie, ktorá nás v rámci akcie,,Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?" oslovila a tiež vďaka pani Petre Kolarovskej, je v nemocnici opäť o niečo veselšie .

Nemocnica AGEL Komárno dostala viac ako 300 balíčkov .Ako vidíte na fotkách, našich pacientov to veľmi potešilo, boli milo prekvapení a niektorí mali dokonca v očiach slzy dojatia. Zvyšné balíčky rozdávajú zdravotníci v onkologickej ambulancii, kde sa podáva chemoterapia.

ĎAKUJEME KAŽDÉMU, KTO SA ZAPOJIL  AJ VĎAKA VÁM MAJU NAŠI PACIENTI O NIEČO KRAJŠIE VIANOCE