Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

+421 (0)35 7909 111

Otec pri pôrode

Prítomnosť otca pri pôrode je už takmer samozrejmosťou. Oteckovia sú tak nielen pri príchode ich potomka, ale aj oporou pre svoje partnerky počas pôrodu. Partneri môžu zostať so svojimi rodinami aj po pôrode, a to v nadštandardných izbách šestonedelia.

Podmienky prítomnosti otca pri pôrode

S prítomnosťou otca pri pôrode musí súhlasiť rodička a aj ošetrujúci lekár, pôrodník. Každý doprovod (partner, kamarátka alebo matka, vždy však len 1 osoba) musí absolvovať psychofyzickú prípravu, ktorá pozostáva z konzultácie s vedúcou pôrodnou asistentkou gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia. Počas konzultácie, ktorá trvá asi 1 hodinu, bude doprovod oboznámený s priebehom otváracej doby ako aj s priebehom pôrodu, s obdobím šestonedelia a ďalšími službami, ktoré naše oddelenie poskytuje. Konzultácia končí prehliadkou oddelenia a pôrodnej sály.

Prítomnosť otca pri pôrode, psyhofyzická príprava doprovodu ako aj hospitalizácia v nadštandardnej izbe je spoplatnená podľa aktuálneho cenníka Nemocnice AGEL Komárno. Viac informácií na telefónnom čísle 035/ 7909 482.

Váš názor je pre nás dôležitý. Budeme preto veľmi radi, ak našu pôrodnicu ohodnotíte na www.tehotenstvo.rodinka.sk.

späť na úvodnú stránku oddelení